Wpis z mikrobloga

#przegryw
- losowy dziadek na ulicy powiedział mi że jestem tak grzeczny, że chyba idę na księdza
- nauczycielka z zerówki powiedziała, że gdyby wszyscy byli tacy jak ja to nie musiałaby nic robić
- siostra powiedziała mi kiedyś żebym był bardziej niegrzeczny
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szary_Anon: Znałem laskę która zerwała z chłopakiem dlatego że był spokojny. Argumentowała że o nic się #!$%@?ł, ciągle był spokojny. I ją to #!$%@?ło.
Albo np siostra mojej ex zerwała z typem dlatego, że zaczął kibicować tej samej drużynie piłkarskiej która ona lubiła. Mówimy tu o ludziach po 25 roku życia.
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal: mi kiedys dwie stare baby na ulicy wiek ok 50 lat, powiedzialy zebym sie zatrzymal bo niemoga sie napatrzyc na tak przystojnego kawalera i ze szkoda ze sa w takim wieku bo by mnie zaprosily na kawe xD. Do tej pory niewiem czy to byl zart, bo nie uwazam sie za osobe ladna.
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal: samo przebywanie z ludźmi pokazuje że nie warto być grzecznym. A ludzie stosują ostre wyparcie żeby usprawiedliwiać swoje patologie. Więc ktoś grzeczny z marszu ginie. Możesz być grzeczny i szlachetny owszem ale tylko dla innych grzecznych i szlachetnych a dla plebsu na ostro
  • Odpowiedz