Wpis z mikrobloga

Ostatni odcinek Dwóch Szurów Podcast wyjątkowo mocny. Ostatnie ćwiczenia w Warszawie to przyzwyczajanie nas do tego aby być podległym obcym służbom. Ator dostał smsa od RCB o 7 rano i strasznie się spłakał że go obudzono. Ćwiczono postępowanie na wypadek niepokojów społecznych (nie widziałem tego w oficjalnych informacjach) więc jak polski policjant nie będzie chciał bić Polaków to z pomocą przyjdą Amerykanie i pomogą PiSowi zachować władze(?). Ator ponownie sie spłakał o tego smsa o 7 rano. Jacula po raz setny odkrywa że poprzez wprowadzenie stanu wyjątkowego można przesunąć wybory. Nieroztropnie wpuściliśmy rosyjskich szpiegów pozwalając ludziom na przekraczanie granicy z Ukrainą (bonusowo w którymś poprzednim odcinku Ator przestrzegał przed ukraińskimi weteranami wojennymi którzy będą niebezpieczni bez opieki psychologicznej której oczywiście nie otrzymają w Ukrainie). Poza tym rant Atora o tym że urzędników trzeba by pozamykać bo wymyślają jakieś głupie prawo przez które przedsiębiorcy tracą czas na niezarabianie przez co narażają państwo na uszczuplenie wpływów z podatków. Ator się zmieszał gdy powiedział "pisda" (pis da). Przez pół godziny opowiadanie jednego żartu o tym że Kaczyński będzie siedział i rozdzielał zatrute ziarna od tych dobrych.
#ator #pracowniktvn
  • 11
@Madoxxx: Kitajec maCHINAtore robi tylko to co przynosi hajs a daje z siebie całe 21,37% podejrzewam że nawet to słynne zasypianie na wizji jest zwykłym świrowaniem bo nie słyszałem by ktoś gadał przez sen xD a z drugiej strony przez większość czasu udaje że niby się boi z kamienną facjatą a potem jedzie na wakacje za hajsy z YT. Ktoś wgl wierzy że on nie wie że pisze listy do siebie
@Skorvez_957_: da się gadać przez sen. Kiedyś rozmawiałem z moją różowa przez Skype'a i zacząłem zasypiac, jak się okazało zacząłem gadać o filmie "Men behind the sun" który oglądałem kilka dni wcześniej i bredzilem o fragmencie ze ściągania skóry z rąk, takze możliwe i można gadać o bardzo poje... rzeczach ( ͡° ͜ʖ ͡°) co nie zmienia faktu, że ten upoceniec mógł oczywiście to spreparować.
@Madoxxx: #!$%@?łe, dopiero teraz zauważyłem, że odpowiedź mi się wysłała w ogóle nie do tego wątku na który chciałem odpowiedzieć ()