Wpis z mikrobloga

#wykopmobilny #wykopios #ios @wykop W aplikacji na iOS w znaleziskach nie da się włączyć widoku liczby plusów i minusów komentarzy, nie otwierają się linki ani zdjęcia w pełnej wielkości w komentarzach, nie da się edytować komentarzy, odpowiedzi do komentarzy dodają się jako osobne komentarze a nie jako kolejny w dyskusji, po usunięciu komentarza aplikacja się wyłącza.
  • 11
  • 0
Reklamy, przesuwające się belki podczas przewijania strony, linki otwierają się w nowych kartach itp duperele. Wolę oddzielną aplikację, mimo że ma więcej wad.
@jasiob1: jak będziesz miał bloker reklam w Safari, to nie będą ci sie wyświetlać również w PWA. Ja ich nie mam. Nie będę cię jednak namawiał. Zwyczajnie byłem ciekaw twojego zdania.
@Korda Z safari też nie korzystam odkąd pasek adresu jest na dole. Przerzuciłem się na firefoxa. Wybredny jestem ;) Btw nie wiedziałem, że jest bloker do Safari. Jak to się instaluje?
@jasiob1: pasek to możesz ustawić, gdzie chcesz, a będąc wybrednym porzuciłeś jedyną przeglądarkę na iOS, która obsługuje dodatki.

Jak to się instaluje?

Jak wszystko inne na iOS. Z AppStore. Ja osobiście korzystam z AdGuard Pro (jednorazowo płatny, ale dający dużo w zamian). Blokując na tym jak na komputerze – jak się coś uchowa, to możesz zablokować ręcznie, a nawet blokować poza Safari (choć mniej skutecznie i precyzyjnie, bo na zasadzie DNS).
@jasiob1: tak jest napisana z każdym dodatkiem. Przykład poniżej ↴

To ostrzeżenie pojawia się w ustawieniach zabezpieczeń Safari dla wszystkich rozszerzeń i dodatków. Nie oznacza ono jednak, że AdGuard rzeczywiście odczytuje poufne dane czy haseł. Jest to ogólne ostrzeżenie, które wyświetlane jest dla każdego dodatku. AdGuard, podobnie jak wszystkie inne rozszerzenia, ma dostęp do treści stron internetowych, aby móc je analizować i blokować elementy (takie jak reklamy). Ale nie przeprowadza żadnych
Korda - @jasiob1: tak jest napisana z każdym dodatkiem. Przykład poniżej ↴

To ostrze...

źródło: IMG_9650

Pobierz