Wpis z mikrobloga

W 2018 moja bliska przyjaciółka, o której względy starałem się niemalże przez 3 lata, odrzuciła moje wyznanie miłości słowami, których już nigdy nie zapomnę:
"Na pewno znajdziesz sobie lepszą, nie jestem ciebie warta."
Jej słowa nigdy się nie potwierdziły i cały czas jestem samotny podczas gdy ona żyje w szczęśliwym związku od kilku lat.

#przegryw #samotnosc #zwiazki #feels
Pobierz Fridlevich - W 2018 moja bliska przyjaciółka, o której względy starałem się niemalże ...
źródło: detachment
  • 20
@LonNon: nie nie ma robiłem kiedyś z gościem on miał wtedy 57 lat ja wtedy 26 lat dziennie my się widzieli i zastępowali jak zegarek myśmy działali.I on mi to powiedział że w pracy nie ma kolegów.Tez tego kiedyś nie rozumiałem.Kolega cię może #!$%@? kolega cię może sprzedać nie ma w pracy kolegów.
@LonNon: przyjaciele w pracy owszem mogą być bo przyjaciel to przyjaciel i nawet w pracy może być.Ale kolega w pracy nic nie znaczy gdyby mnie tam w krótkim czasie przez "kolegów z pracy " nie #!$%@? to pewnie bym mu nigdy nie uwierzył.Zeby było jasne to nie mój współpracownik na mnie donosił i nie była to firma że każdy na każdego donosił.Poprostu dał mi do zrozumienia jeżeli będzie redukcja etatów to
@LonNon: i inni "koledzy z pracy" na mnie doniesli i co przychodzisz do domu i mówisz wyyyyebali mnie z roboty do koledzy na mnie doniesli?To nie byli koledzy to byli znajomi z pracy.
@Jopek1974: to ty zwyczajnie miałeś #!$%@? kolegów XD gdy ja robiłem na produkcji to parę razy mi się zdarzyło nocować na trzeciej zmiania (spałem w jakimś kontenerze ) i ludzie których poznałem jakieś kilka dni wcześniej mnie kryli.