Wpis z mikrobloga

to uczucie kiedy jeszcze się łudzisz, że dodawanie czegokolwiek na wypok ma sens..

mój tag: #w8jek ma na wypoku 1035 obserwujących, na #hejto ledwo 140
wrzuciłem ten sam wpis, z tymi samymi tagami o tej samej godzinie i wniosek nasuwa się sam

dzięki za #wykop20

#tworczoscwlasna i #gorzkiezale chociaż i tak tu tego nikt nie zobaczy
WUJEKprzezUzamkniete - to uczucie kiedy jeszcze się łudzisz, że dodawanie czegokolwie...

źródło: hejto_vs_wypok

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To w sumie ciekawe, bo powiadomienie o tym poście dostałem, ale o poprzednim nie.
Są dwie opcje. Wykop jest zepsuty i randomowo nie wyświetla powiadomień, edytowałeś wpis i dodałeś tag i dlatego nikt tego nie zobaczył.
  • Odpowiedz
@WUJEKprzezUzamkniete: Nie było odzewu, bo Twój wpis zobaczyli tylko przeglądający najnowsze wpisy.
Powód taki, że pewnie skopiowałeś treść wpisu z hejto i wyp0k 2.0 po prostu nie ogarnął że we wpisie są tagi, do tego nawet jakbyś otagował "poprawnie" to w obserwowanych tagach pokazują się tylko wpisy z pierwszych 30 alfabetycznie tagów (jeśli obserwujesz więcej niż 30) i też wiele osób obserwujących Twój autorski tag by tego nie zobaczyło, bo
  • Odpowiedz
Są dwie opcje. Wykop jest zepsuty i randomowo nie wyświetla powiadomień, edytowałeś wpis i dodałeś tag i dlatego nikt tego nie zobaczył.

@j3sion: jest jedną opcja: wykop jest zepsuty/#!$%@?/#!$%@?/nie dziala/#!$%@?/losowy/kupa*

* - nic nie skreślać, wszystko potrzebne
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: właśnie najgorsze jest to, że nie wszystkie moje wpisy są pod tagiem, tylko można je znaleźć przez mój profil i totalnie tego nie rozumiem :/
@Lenalee ech.. muszę założyć tag: AAAw8jek xD
nie wiem czy będzie cały taki film, póki co chciałem właśnie tak sobie w wolnym czasie potestować jak to będzie wyglądać (ta animacja na wideo), jak będę miał czas to zrobię więcej ;)
@omi-omi sam
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: nie no, wszedłem odpisać Tobie :)
zdaję sobie sprawę, że to krzyczenie na chmury, wiesz zajęło mi kilka lat zebrać tutaj tyle osób, których interesują moje wrzuty, zawsze pod wpisami było sporo ciekawych dyskusji i tak po ludzku jest mi przykro, że po aktualizacji wykopu kontakt się urwał
  • Odpowiedz