Wpis z mikrobloga

Ja pier... ten portal w swojej hipokryzji i beznadziejności bije kolejne szczyty.
Jak nie masa trolli rządowych to teraz zbanowali @KwantWykopu ikonę tagu #dupeczkizprzypadku
Tagu który obserwuje ponad 3 700 użytkowników a jest kilka/kilkanaście białorycerzy wojujących tu i udających prawych a pewnie w niedzielę po mszy w kościele lub spacerku nawalają żony/mężów i przy okazji zapewne się do zdjęć z tego znienawidzonego tagu ślinią lub tasują.
Widzę co mu znikło z profilu i za co wyłapał bana. Zrobił wczoraj w nocy wpis ze zbiorem dotychczas wszystkich swoich wpisów z tagu.

Skończcie generować tu ruch na tej stronie reklamującej PIS i Orlen, chociaż skończcie dodawać wpisy i ograniczcie się do przeglądania. Wiecznie dotacja rządowa dla Michaua nie będzie trwać i za jakiś czas zapuka mu brak użytkownikó który i tak już jest bardzo duży.

To tyle.

* * * * * PIS i wykop

#niepopularnaopinia #wykop #zalesie
Pobierz dzidek_nowak - Ja pier... ten portal w swojej hipokryzji i beznadziejności bije kolej...
źródło: Przechwytywanie
  • 16
@dzidek_nowak: powalone rzeczy, a jeszcze dzisiaj w nocy miałem okazję z nim pogadać i powiedzieć mu, że jest niezwyczajnym egzemplarzem wykopka - takim, który uzywa mózgu. ZAobserwowałem go, a tu po kilku godzinach taka inforamcja. Eh...

Nie wiedziałem, że jest gwiazdą jakiegoś tagu. Bardzo porąbane, żenująca sytuacja, szczególnie, że nie złamał żadnym wpisem regulaminu,

Tutaj dyskusja o czarnych dziurach, ciemnej materii:
https://wykop.pl/wpis/70975255/kosmos-czy-czarna-dziura-przez-to-ze-wchlania-mate#251598091
Pobierz SebastianDosiadlgo - @dzidek_nowak: powalone rzeczy, a jeszcze dzisiaj w nocy miałem ...
źródło: BHST9j2
poziom zwyrolstwa bez poszanowania czyjejś prywatności.


@ChosennOne: ale o czyjej prywatnosci mowimy? O dupie, ktora nie wiadomo kogo jest? Wejdz sobie w patostreamy i zobacz jakie tam gowniane tresci lataja, z pokazanymi ryjami, alkoholem, pewnie biciem ludzi, papierosami w domu i nic z tym nic nie robi.

Co ryje bardziej psychike? Zdjecie damskich posladkow czy pato?
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota Co mnie obchodzą patostreamy? Nie oglądam takich gówien. Ostatnio był filmik tu wrzucony gdzie laska nagrywa typa wyzywając go od zboków, gdy włożył jej telefon pod spódniczkę. To jest właśnie taki poziom, dna. To po prostu trzeba być #!$%@?, żeby coś takiego robić.

@dzidek_nowak Bo 50% wykopu tworzą debile, którzy przychodzą tu tylko wysrać swoje frustrację, dlatego coraz mniej tu zaglądam, bo nie ma po co.