Wpis z mikrobloga

włączyłem telewizor wczoraj. To, co zobaczyłem, mnie przeraziło. Przeskoczyłem ze sto kanałów i na każdym jednym znalazłem szambo. Od informacyjnych, naukowych, sportowych, dla dzieci - po prostu na wszystkich. To jest po prostu niewiarygodne, ale to się dzieje. Nawet w polskiej, tak zwanej telewizji z misją kulturową czy coś tam jest okrutny szlam i dwa metry mułu. To po prostu wygląda jak zmasowany atak na inteligentnego człowieka.
  • 36
  • Odpowiedz
  • 0
Wykopki odkrywają, że przeciętny człowiek ma w dupie "kulturę wyższą" i woli prostą, głupkowatą rozrywkę, odc. 231314


@Horkheimer: wykopki zauważają, a nie odkrywają. I nie bądź chamski - #!$%@?. Jesteś tu of paru lat mniej, więc może odrobina szacunku dla weteranów?
  • Odpowiedz
@mike78 ja oglądam naprawdę bardzo bardzo rzadko. Wczoraj 40 minut szukałem jakiegoś filmu. A kanały mam wszystkie jakie można sobie wyobrazić łącznie z przewijaniem 7 dni do tyłu. Coś tam w końcu znalazłem co leciało późno kilka dni temu. Poza tym tv to dno i wodorosty.
  • Odpowiedz
@mike78: PATRZCIE, ZAREJESTROWAŁEM SIĘ 9 LAT WCZEŚNIEJ OD CIEBIE, JESTEM KIMŚ, JESTEM K*RWA KIMŚ, BO MAM KONTO OD CZTERNASTU LAT, A TY CO, CH*JKU? KONTO OD 5 LAT? Z SZACUNKIEM DLA WETERANÓW
  • Odpowiedz
No trochę tu, #!$%@? widziałem (z szacunkiem dla weteranów)


@mike78: Szkoda, że taki światły i doświadczony użytkownik nie widzi, co się dzieje w TV od jakiejś dobrej dekady xD
  • Odpowiedz
  • 0
Szkoda, że taki światły i doświadczony użytkownik nie widzi, co się dzieje w TV od jakiejś dobrej dekady xD


@Horkheimer:Nie używam telewizji. Nie oglądam tego ścierwa. Zrobiłem to w celach eksperymentalnych.
  • Odpowiedz
  • 1
rzecież ci światli wykopki, którzy gardzą TV i kultura dla plebsu to myślisz, że oglądają teatr telewizji czy chodzą do opery lub koncerty muzyki klasycznej? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Marek_Licyniusz_Krassus: A ty kiedyś byłeś?
  • Odpowiedz
Kiedyś około 20 leciały zawsze jakieś filmy. Obecnie tego nie ma


@Sebastian_II_Mordeczka: jest, na TV Puls codziennie film o 20. Po prostu masz całą masę kanałów filmowych a do tego VOD

Telewizja nie wygra walki z VOD, dlatego stawia na show
  • Odpowiedz
IMHO mylisz przyczynę ze skutkiem. To nie jest tak, że ludzie oglądają paradokumenty, Love Island czy jakieś inne Pamiętniki z wakacji, bo telewizja ich tym karmi. Telewizja ich tym karmi, bo takie są oczekiwania prostego odbiorcy. Do TVP Kultura dostęp mają chyba wszyscy. Nie jest to kanał upolityczniony (jak inne "dzieci" TVP), leci tam Teatr Telewizji, komentarze ze świata sztuki, czasem jest jakaś opera, koncerty z filharmonii, ambitne filmy. Oglądalność? Sprawdź sobie,
  • Odpowiedz