Wpis z mikrobloga

Zgadzam się z tym chłopem w 100%. Powinniśmy wszystkie sprawy podomykać bo Rosjanie na tym korzystają. Nie chcę pisać jakie sprawy mam na myśli bo znowu zleci się stado krzykaczy i zacznie mi wmawiać, że o historii trzeba zapomnieć.

#ukraina
A.....n - Zgadzam się z tym chłopem w 100%. Powinniśmy wszystkie sprawy podomykać bo ...

źródło: IMG_20230418_202002

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aarahon: pogroził tylko na szczęście, numer z łopatą mnie bardziej przeraził szczerze powiedziawszy. Ten trzonek na który siadał agent babasick do dzisiaj śni mi się po nocach(,)
  • Odpowiedz
homofobia


@Aquamen: Fobia to strach. Ja do męskiego seksu nic nie mam dopóki nie dotyczy on mnie. Wtedy czuję obrzydzenie że miałbym w tym uczestniczyć. A to już nie fobia. Ale biorąc pod uwagę że to nie ja nie mogłem oderwać wzroku to raczej nie ja mam się czym martwić.
  • Odpowiedz
@aarahon:

Ale biorąc pod uwagę że to nie ja nie mogłem oderwać wzroku to raczej nie ja mam się czym martwić.


Chłopie weszła mu do połowy, patrzyłbyś i przecierał oczy ze zdziwienia. Uwierz mi na słowo. Z jednej strony obrzydliwe a z drugiej oczu oderwać człowiek nie może. Fascynujące pod każdym względem. Moje horyzonty postrzegania możliwości ludzkiego ciała w jednej chwili runęły jak domek z kart. Niesamowite i zarazem paskudne w swojej istocie, jednak z punktu widzenia medycyny,
  • Odpowiedz
Z twoich wypowiedzi kreuje się dość mocny prawacki przekaz. Chcesz może dołączyć do prawaków?


@Aquamen: Bo ja jestem prawicowy. Ba ja nawet niektórymi lewicowymi osobami się brzydzę a osoby niebinarne to dla mnie wymysł prosto z dupy. Tyle że bardziej od tego wszystkiego brzydzę się ruskiej propagandy, brzydzę się wyśmiewania i poniżania innych a już do tych którzy prawdy się nie trzymają to bym strzelał, oni są gorsi od psów
  • Odpowiedz