Wpis z mikrobloga

Możecie polecić jakiś szczyt w #tatry na sobotnią wędrówkę ? Tej zimy byłam na Rysach, Świnicy, Granatach, Kościelcu. Coś podobnego może trudnością do Świnicy ale po słowackiej stronie :) Najlepiej bezpieczny szlak od lawin i gdzie nie będzie nawiane
  • 5
@rozowy_dzban: tak z ciekawości, który z tych szczytów, które wymieniłaś był najtrudniejszy w warunkach zimowych? czy raczej wszystkie podobnie? nie mam Ci nic do polecenia, bo słabo znam Tatry słowackie w zimie, ale co do lawin to sprawdzaj komunikaty HZS, bo teraz mogą schodzić gruntowe, szczególnie po ich stronie. no i ewentualnie możesz jakiś mandat dostać
@Kelachim89: byłam latem na Baranich Rogach, w sumie nie pomyślałam żeby je powtórzyć zimą,może to jest właśnie to :)
@gtk90 ciężko mi odpowiedzieć, chyba Rysy ale to ze względu na odległość i dużą stromiznę w rysie. Tylko to taka fizyczna trudność a nie techniczna :)
Co do lawin gruntowych, obserwuje HZS na profilach społecznościowych i widziałam co się dzieje, stąd właśnie pytam na Mirko bo szukam w miarę bezpiecznego terenu :)