Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: czemu masz sie rozliczac z pracy za granica w polskim US ? chyba rozliczasz sie w kraju w ktorym mieszkasz ?
Ja pracowalem 10 lat w UK i ani grosza nie dalem w polsce, nie mieszkam tam, a rozliczenia mialem tylko w UK
@OCIEBATON: zawsze jak się rozlicza, to po kursie który był na dany dzień xd płatności jak musisz się rozliczyć a nie chcesz sie yebać to ksiegowa zatrudnij inaczej mogą być jakieś kłopoty jak to tego podejdziesz byle jak
@OCIEBATON: nie wiem nie cierpie ksiegowosci, chociaz skonczylem studia z rachunkowosci xD mowie ci jakie są zasady ;d Ale zapewne zobaczą daty wpłat twoich tygodniówek i na ich podstawie wylicza się kurs w tamtym dniu
@godek56 #!$%@? mnie ze mimo że #!$%@? #!$%@? cały rok to potem muszę siedzieć i myśleć bo kapitan państwo się #!$%@? że mu za mało swojej własnej kasy oddałem. #!$%@?
@OCIEBATON: normalnie wez se pomysl np jak inwestujesz i #!$%@? zarabiasz w januszexie jakies gówno, nie masz mozliwosci wiecej to #!$%@? chociaz inwestujesz cos chcesz pomnazac kapitał a nie wydawac i potem sie #!$%@? musisz martwic bo wszzystko musi byc uwzglednione, podatki zapłącone, zadnych progów nie mozesz przekroczyc a to kurfa twoja kasa od której juz zapłaciles podatki xd #!$%@? system i to wszystko
@OCIEBATON: a najlepsze ze walcza o wieksze podatki BO DROGI BUDOWAC! REMONTOWAC MIASTA! BO TO TAMTO TRZEBA MIEC PIENIAZKI, a wiekszosc ide kurfa w przekretach dla lordów, potem dla ich pracowników i potem reszta troche dla ludzi zeby przekupic no i ta droge zbudowac, moze 20% z calej kwoty pojdzie na to gdzie powinno isc 100% i tak mnie #!$%@? ci ludzie co mowia ze podatki wazne do utrzymania panstwa i
@Pan_Orama kolego przecież ja nie dostaje pisma "dzień dobry witamy rezydenta Holandii"

11 miesięcy spędziłem w Holandii ale żeby być rezydentem Holandii trzeba spełnić więcej rzeczy niż tylko tam mieszkać