Wpis z mikrobloga

#coolstory #coolstorychyba #dobrerady

Mirki odkryłem sposób na prokrastynację!

Ja mam to do siebie, że często wiele spraw w domu odkładam na później i internet mnie odciąga od ważnych rzeczy!

Od 3 lat w domu używam tylko mobilnego internetu... z uwagi, że często zmieniam mieszkania, chociaż ostatnio od 2 lat nie zmieniłem mieszkania, to jakoś nie jestem w stanie przywiązywać się "kabelkiem" od internetu.

To "mobilne" co mam jest okej... Duże pliki ściagam zawsze w nocy - bo jest free i jest git....

Jednak i tak, i tak prokrastynacja bierze górę....

Mam jakiś czas kartę od #aero2 i właśnie ją podłączyłem.... To badziewie tak wolno chodzi, że jedyne do czego się nadaje to VPN + zdalny pulpit = mogę popracować w pracy zdalnie i ... radio internetowe... Bo youtube to już tragedia...

Więc czas pracę i nadgodziny zacząć :-D
  • 5
@ZantParty: No tak... Ale wiesz... gdy mam podłączoną kartę od szybkiego internetu, to wiesz.... youtube, to coś, to coś i jestem odciągnięty... A jak jest teraz podpięty ten wolny internet, to jest już trudniej :-P Ale wykop kurcze wciąż działa....

Dobrze, że jak zapnę VPN'a, to internet chodzi tylko przez korpo-proxy, gdzie wykop jest zablokowany.... Ale jeszcze go kurde nie zapiąłem :-P Grrrrrrrr............

Dobra, znikam.... uruchomię na Raspberry radio internetowe, to