Wpis z mikrobloga

Pochwalcie się listą rzeczy zabieranych w długie tripy. Jakieś łatki, klucze naprawcze pompki etc.
Zastanawiam się nad zrobieniem kilkudniowej trasy na majówkę ale boję się awarii roweru.

#rower
  • 8
  • Odpowiedz
Pochwalcie się listą rzeczy zabieranych w długie tripy.


@swango: moim zdaniem na takiego spokojnego 2-3 dniowego tripa można ze sobą zabrać:

5 gramów marihuany,
5 gramów amfetaminy,
2-4 tabletki MDMA każda po 280mg,
2,5 grama suszonych cubensis,
2 butelki Porto Tawny.
  • Odpowiedz
@swango: Mam podsiodłówkę TOPEAK Aero Wedge Pack Medium, a w niej:
- adapter presta -> schrader do napompowania dętki na stacji,
- zestaw łatek do dętki z klejem VP-1,
- pompka z wężykiem LEZYNE Sport Drive HP S (długość 19cm), bardziej ufam tym ręcznym niż na CO2, no i wychodzi taniej,
- 3 łyżki do opon Schwalbe,
- jedna dętka pasująca do mojej opony,
- Multitool Crankbrothers M19.
- paczka chusteczek
  • Odpowiedz
  • 1
@Chardkor jeżdżę dokładnie tak samo każda trasę 50-300, bez husteczek ale mam jeszcze spinkę do łańcucha i baterie do czujników, wszystko w mini woreczku łącznie z przejściówka. @Chardkor jak na kilka dni to już 4 osoby pisały że nie wozili haka i w końcu się nauczyli ( ͡º ͜ʖ͡º) ja też miałem historię ze zniszczona szprycha że nie mogłem jechać i od tej pory biorę też klucz
  • Odpowiedz
@swango: W sumie każdy wyjazd: pompka, dętka, łatki, klej do łatek, łyżki do opon, rękawiczki lateksowe, jakaś gotówka, spinka do łańcucha, multitool, zapisany nr OC, chusteczki higieniczne.
Jak jedziesz na kilka dni, to smar do łańcucha się przyda.
  • Odpowiedz
spinka do łańcucha

@Wycu91: zawsze mnie to ciekawi - po co? zerwany lancuch mozna spiac bez spinki. i tak jest do wymiany. a tak to bym musial miec spinke do siebie 12rzedow i 11rzedow (dwa rozne rowery), do zony 10rzedow
no i po co detka + latki?
rekawiczki - kupiles se paczke kiedys zeby nie upieprzac rak za kazdym razem jak cos w samochodzie lub rowerze robie, to peka od razu,
  • Odpowiedz
do zony 10rzedow


@subiel: Żona niech sobie swoją wozi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spinka waży tyle co nic, zajmuje miejsca tyle co nic, a spinam tym łańcuch w polowych warunkach w chwilę. Nie wiem, czy chciałoby mi się babrać z pinem. I czy dałbym radę z moimi manualnymi umiejętnościami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i po co detka + latki?


Jedną awarię ogarnę
  • Odpowiedz