Wpis z mikrobloga

@chomik3: to był akurat mój pomysł i cieszę się, że jest taka możliwość, wiele osób mi za to dziękuje i jest wdzięczna, często nawet na privie pytają pod jaki adres mogą mi kwiaty wysłać, ja jestem z siebie dumny.
z fartem
@Hissis: no genialny pomysł. Jak klikam na obrazek to mam pobierz obraz, a jak klikam na chmurkę to mam zapisz w pobranych. W #!$%@? to zmienia, poza tym, że na połowie memów nie mogę ich przeczytać w pełni tylko muszę się domyślać co jest pod chmurką. Gratulacje, masz się czym chwalić
@cyconiusz: no to naucz się z telefonu korzystać i nie zawracaj mi głowy bo ja nie mam czasu na pokazywaniu Ci jak masz proste czynności wykonywać, ja Cię życia uczyć nie będę, przykro mi
z fartem
@Hissis: "naucz się z telefonu korzystać". Seriooo? To może Ty się naucz? Zapisanie obrazka było dziecinnie proste, po cholerę jakieś dodatki? Jak Nie umiałeś zapisać obrazka to się mogłeś nauczyć a nie prosić o zmianę serwisu.
Poza tym czego według Ciebie mamy się nauczyć? Instalować kolejne dodatki/blokery które zmniejszają #!$%@? wykopu?
@chomik3: inni nie mają problemu, a tyle osób co jest mi wdzięczne, to naprawdę dla mnie jest powód do dumy i opinia jednego czy tam dwóch hejterów tego nie zmieni mordko
z fartem
@Hissis: No widziałem właśnie te pochwały... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie umiesz zapisać obrazka na telefonie i potrzebujesz przycisków to napisz na priva, naucze Cie