Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się z Errolem popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Dumbledore'a to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to Ślizgońskie, #!$%@?, głupie społeczeństwo... Te, #!$%@?, banda imbecyli, która głosowała na tych #!$%@?ów, karakanów Śmierciorzerców, to jest jakieś #!$%@?... nieporozumienie!
Jeśli tyle dla was znaczy... Jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie społeczne, jak moje, gdzie postawiłem moją Aurelię i Aberfortha, mój związek z Grindelwaldem, mój biznes z Nicolasem Flamelem, wszystko inne... I dla was tylko znaczyło to #!$%@? 70 czy 80 głosów, to was powinno się #!$%@?ć, #!$%@?! Tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Snape! Umbridge was tak nie wyruchała, jak wyrucha was Snape, #!$%@?! Aż wasz kukle, #!$%@?, będą swędziały, z bólu!
To jest dramat, #!$%@?! To jest dramat, że w tej antyludzkiej szkole, w tej szkole w której Żongler, #!$%@?, nie był w stanie powiedzieć, że Albusa Dumbledore'a zbezczeszczono! Że ten czarodziej ma 118 wyroków uniewinniających! Że te Wizengamockie #!$%@?! Powtarzam, Wizengamockie #!$%@?! Wizengamockie #!$%@? tego człowieka przed całym składem oskarżały bezpodstawnie... i... po latach... uniewinniały... Że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka zostawić na stanowisku dyrektora!
Będzie was Snape ruchał w dupę! Będzie was Snape, #!$%@?, dymał tak, jak was Umbridge nie dymała! Ta #!$%@?, ten łysy karakan! #!$%@? Riddle, śmieć, zniszczy was! Thicknessy! Yaxleye! Rancorny! Proroki Codzienne będą wam, #!$%@?, odbierały smak życia! Wy, #!$%@?, idioci! Ślizgońscy, czystokrwiści idioci!
Ja mam to w piździe, #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył, #!$%@?, tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, z wieży astronomicznej! I będę się z was, #!$%@?, Slitherińskie frajery śmiał! Żeście takie głupie są! Tacy, #!$%@?, debile, którzy te #!$%@? Śmierciożerskie wybrali!
Nie na Dumbledore'a, nie na McGonagall, tylko na jakieś #!$%@? Snape'ów, Żydów w dupę #!$%@?, #!$%@?! Na Carrowów, #!$%@?ńców głosowali! To właśnie jest ten, #!$%@?, Hogwart! Przez taki, #!$%@?, Hogwart! Przez was, #!$%@?, Ślizgońskie #!$%@?! Nic się w tej szkole nie zmieni! Bo jesteście #!$%@? warci! I trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą czystokrwistych #!$%@?ów, nieudaczników! Rozumiecie to?
A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka Gryfonów, garstka Gryfonów, dzisiaj to jest 70 uczniów, może 80. Wyłącz tę sowę, bo ci ją wyłączę na amen!
Tak, tak! Tylko to się, #!$%@?, w tej #!$%@?, Hogwarcie nadaje!
Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?! Że jesteście prymitywami, że, #!$%@?, wasza #!$%@? czystość krwi to jest wasz majestat! Wasza godność! Robota, #!$%@?, w Ministerstwie Magii i debet u Gringotta! To wy, #!$%@?, Ślizgoni! #!$%@? z wami! Nie warto było, #!$%@?! Nie warto było zrobić nic! Co by... się... A szkoda, #!$%@?, gadać! Szkoda strzępić ryja, naprawdę! Niech was..! Słuchajcie! Ci, którzyście głupie #!$%@? głosowały na Snape'a, niech was szlag trafi! #!$%@? warci jesteście! Anty-czarodziejami jesteście! Dobranoc!
Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?.
#!$%@?, szkoda było 9 spraw przed Wizengamotem, szkoła było, #!$%@?, ujawniać powrót Voldemorta! Głupi Hogwart, głupi Ślizgoni, #!$%@?! Was do Azkabanu tylko zaprowadzić, #!$%@?, dementorów włączyć! Szkoda, #!$%@?, było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy!
#harrypotter #stonoga #humor #polityka #pasta
Adadid - Dobry wieczór. Coś się... coś się z Errolem popsuło i nie było mnie słychać,...

źródło: dumb

Pobierz
  • Odpowiedz