Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z Was z fotela Elektrostatyk F5R?
Z akcesoriami lub bez. Jak z akcesoriami to jak się one sprawują?

Szukam wygodnego fotela na niezbyt długie zasiadki 5-8h także nie może być mega ciężki do niesienia.
Trochę mnie martwi, że jego wielkość po złożeniu zajmie mi pół bagażnika XD
Może jakieś alternatywy w takim rozmiarze albo minimalnie mniejszy w podobnej cenie? Fajnie żeby miał miejsce do oparcia rąk. Firma bez znaczenia- od dobrych 10 lat mam zwykły leżak turystyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://allegro.pl/oferta/fotel-wedkarski-f5r-st-p-elektrostatyk-stolik-9247807024

#wedkarstwo
  • 7
Szukam wygodnego fotela na niezbyt długie zasiadki 5-8h także nie może być mega ciężki do niesienia.

Trochę mnie martwi, że jego wielkość po złożeniu zajmie mi pół bagażnika XD


@damianos19938: mieści się w nogach pasażera z tyłu (jak nie ma pasażera) ale #!$%@? ciężki. Ja mam taki fotel ale moje ulubione miejscówki wymagają survivalowego dojścia kilkaset metrów więc biorę tylko jak mam murzyna do pomocy.
@damianos19938: No nie jest lekki, jest dość wygodny do siedzenia, ja mam przedłużke do spania i tu już jest gorzej, poprzeczna rurka wbija się w plecy, nogi podczas spania. Ktoś wyżej pisał i podłokietnikach- słusznie. Nie jest to mega wygodny fotel. Z plusów to wytrzymałość i tanie części (raz zgubiłem śrubę do regulacji oparcia przysłali za darmo, kolega wymieniał stelaż do oparcia - tez niewielkie koszty naprawy.