Wpis z mikrobloga

@Just_Jump:
@Nokk0

BTW dlaczego tak jest? W pralko suszarce nie trzeba prania przekładać.

Osobiście polecam wyjmować pranie z pralki, prosto na wieszaki druciane(takie jak z pralni) na sznurek/suszarkę na balkonie, po wysuszeniu prosto do szafy bez składania. Najprostsza metoda. Bielizna na drabinkę w łazience.
  • Odpowiedz
a suszarka w pralce działa i spełnia swoje funkcje.


@MarekSitko: na połowie wsadu pralki - zapomniałeś o tym drobiazgu? Czy nie wiesz o nim? ;)

Lepsza pralka i suszarka osobno czy pralko-suszarka?


@Just_Jump: jeśli tylko masz miejsce, to osobne są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Głównie z uwagi na to, o czym piszę wyżej: chyba w każdej pralkosuszarce jest zastrzeżenie, że suszenie możliwe tylko na połowie wsadu, ale pomniejsze powody
  • Odpowiedz
@Just_Jump: Ja mieszkam w kawalerce i nie mam miejsca na dwa urzadzenia osobno. Mam pralko-suszarke i jestem z niej bardzo zadowlony. Pranie+suszenie to jakieś 2h40min Wychodzi idealnie suche i czyste. Robie pranie 4x w tyg i za prad czy wode place grosze. Mysle ze jak czesto ktos robi pranie, ma miejsce i dla wiekszej liczby osob to korzystniejsze beda te urzadzenia osobno ze wzgledu na koszty, a jak rzadko i
  • Odpowiedz
@Jarek_P: nie za bardzo rozumiem o czym piszesz. Jak suszę ubrania, najczęściej kurtki puchowe to nie upycham do oporu bo ubranie musi mieć trochę luzu żeby złapać powietrze. Tyle samo włożę kurtek puchowych do pralkoszuszarki i suszarki czyli JEDNĄ.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: nigdy nie piorę ubrań z #!$%@? na full bębnem bo się niszczą więc jak korzystam z opcji szuszenia to maksymalnie jest 2/3 bębna zapełnione. Nie wiem czy moja pralkoszuarka ma ograniczenie do 1/2, nie zawracam na to uwagi bo pranie przy 2/3 zapełninenia wysusza się bez zarzutu.
  • Odpowiedz