Wpis z mikrobloga

#pokemongo Jaki telefon polecacie do pokemon go i ogolnie do gier na telefon, cena tak do 2 tysiecy, moje wymagania to glownie ram i wytrzymala bateria, aparat jest dla mnie bez znaczenia, z góry dzieki za podpowiedzi
  • 5
@revantes Jeśli ważna bateria, to wziąłbym któregoś starszego iPhona pro używkę. Bateria od 11 pro trzyma solidnie i często nie ma porównania do androida. Wydaje mi się, że ciężko znaleźć coś nowego z dobrą baterią, bo obecnie takie czasy, że liczy się design, a nie funkcjonalność. Dzięki czemu mamy smukłe śliczne telefony, które wytrzymują 3 godziny pracy na baterii.
  • 1
@Leland_Palmer: no ja patrzyłem na Xiaomi głównie te w wersji poco, niby pojemność baterii mają dużą, ale nie wiadomo jak z wydajnością, z iphonami jest ten problem, że mają się wycofać że wspieraniem ich chyba od X w dół, pozatym używka od osoby z neta to też zawsze wielką nie wiadoma ( pomijam fakt że jakoś nie jestem przekonany do iPhonów, ale tego nie biorę pod uwagę bo to subiektywne zdanie)
@revantes ja mam poco x3 pro 8/256, śmiga legancko, 2x apki pokeGO na zwiększonym framerate, odpalam do tego YouTube premium z muzyka i wszystko śmiga gładko, parametry możesz sobie porównać z innymi telefonami
tylko ja go 2 lata temu kupowałem za 1.1k a teraz widzę 1.6k na allegro xd