Wpis z mikrobloga

przez czytanie tagu #przegryw mam zniszczona psychikę. Zawsze uważałem że jak nie jestem 10/10 to nie mam na nic szans z kobietami, ale w końcu założyłem tindera i dałem jedno średnie zdjęcie i się okzuje że zdobyć parę jest dość łatwo. Wy tak tylko narzekać potraficie cały czas i wwlszyatko zawsze jest źle. #przegryw #tinder
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DamnImCrazed: jasne, dlatego nie napisałem, że wszyscy tylko, że "jest pełen". Też nie wiesz ilu z nich tak naprawdę te problemy ma. Moja opinia jest taka, że większość to atencjusze, którzy usprawiedliwiają swoje lenistwo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator mnie nawet tu każdy szufladkuje i nikt słuchać nie chce, nie chodzi o usprawiedliwianie lenistwa, lecz o obiektywne stwierdzenie faktu, że dla zwykłego chłopaka cokolwiek by sam nie zrobił (choćby wyszedł z siebie i stanął obok) w relacjach z kobietami jest over... sens jest jeden, też zaszufladkowales wszystkich... mam tu konto od końca 21r. od czasów zamknięcia mnie na bezprawnej kwarantannie i to jeszcze w okresie świątecznym... udzielam się aktywniej
  • Odpowiedz
Dodatkowo bardzo wygodnie przyjęli, że przegrali w loterii genetycznej i nie mają żadnych szans więc nie trzeba robić nic

Przykre


@urojony_uzurpator: No proste że tak, w końcu to jest super mieć depresso, magiczne myśli, feelsy, wegetować se ( ͡° ͜ʖ ͡°) Same plusy zero minusów, nie dziwię się że "wybrali" takie życie, każdy by się z nimi w każdej chwili
  • Odpowiedz
okzuje że zdobyć parę jest dość łatwo


@Mirkowyprzegryw: jeśli zdobycie jednej pary ma pokazywać, że jest łatwo i przyjemnie, to nie mam pytań xd

przecież skoro ktoś dał na prawo to na pewno jest zainteresowany poznaniem się i potem już jest z górki, totalnie tak to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz