Wpis z mikrobloga

@Leosiaa: Deweloperzy zawsze wystawiają tylko kilka mieszkań z inwestycji, reszta jest na stronach internetowych danej inwestycji. Inaczej to nie jest opłacalne.
@Leosiaa: może być tak, że nie aktualizują strony. Zwłaszcza jak ten deweloper to Mariuszek spółka zoo, który buduje na działce po dziadku i którego jeszcze zmiana koniunktury nie zmiotła z planszy.
@Leosiaa: różnie to wygląda. Ja widziałem dewelopera co najpierw wystawił wszystkie, potem praktycznie usunął ogłoszenie ze wszystkich płatnych portali.
Inni trochę podobnie.
Chyba w mojej okolicy tylko jeden dew został z ogłoszeniami wszystkich mieszkań.

Jeżeli dew zakłada, że sprzedaż zajmie 2 lata reszty mieszkań to reklamę trzeba trochę zoptymalizować. Prawdopodobnie też część z tych mieszkań jest wykańczana pod klucz i do czasu zakończenia remontu nie są wystawiane.
@Leosiaa: przy małych inwestycjach czasem bywa i tak, że w ogóle nie ma strony internetowej, a sprzedażą zajmuje się jakiś pośrednik z doskoku i tylko on wystawia oferty na serwis ogłoszeniowy... wtedy taka oferta wygląda bardziej ryzykowanie i przez to spotyka się z dużo mniejszym zainteresowaniem - ale jednocześnie takie ogłoszenie najczęściej nadrabia wtedy nieco lepszą ceną. Dana oferta wcale nie musi być zła - natomiast na pewno wymaga sprawdzenia przez