Wpis z mikrobloga

Złoty shot. Gapcio pali papieroski, pozdrowienia dla Wykopu, a w tle Steku omawia ksywę Gapcia. Próby podrywu Srejle 2.0 i szpanowanie kasą.

Dla osób słabo słyszących rozmowa tle:
- Steku:
"Adam, a skąd ten Gapcio? Ale fakt jest faktem, że pasuje. No k***a pasuje. Ale ten Gapcio to ktoś ci dostrzelił idealnie. Jakbym był copywrighterem i ktoś by mi płacił 100$ za 10 minut myślenia to nawet po 2000$ bym tego lepiej nie wymyślił"
- Gapcio:
"Gówno prawda, taką kreację przyjąłem"

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz #popaswdlugi #raportoweshoty
dawid131 - Złoty shot. Gapcio pali papieroski, pozdrowienia dla Wykopu, a w tle Steku...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid131: Wszyscy się z niego wyśmiewają. Alimenciarz, nieudacznik, alkoholik, gołodupiec, mitoman, Gapcio.
Shot w którym koledzy gardzą kiszonkowcem złoto.
  • Odpowiedz
@dawid131: tak szczerze mówiąc, jakby chłopacy poluzowały gumę w majtach, to by im to na dobre wyszło, trochę Gapcia, trochę nadciśnienia, trochę więcej jaj na filmach i by było o niebo lepiej w oglądalności. Ta sztuczna kreacja popasa i jego ą ę, próboooWAAAAAnie, móWIEEEEEnia elokweęęęętnie o rzeczach błahych, przynosi odwrotnie proporcjonalny skutek. Byku, wiem, że to czytasz, na żadnych salonach nie jesteś ani żadnym Makłowiczem nie jesteś, żeby tak strugać
  • Odpowiedz