Wpis z mikrobloga

No to pięknie urządziła Was mafia polityczno-deweloperska. Ten kraj to mem.

- Siadaj Mateuszek, nigdzie nie idziesz siadaj, a ty mirek wstajesz i idziesz i czekasz na moich kolegów z banku. A jak do ciebie przyjdą to mówisz '' tak prosze pana, oczywiście prosze pana, 2% prosze pana 1% też może być i 0% prosze pana się znajdzie, dziękuje bardzo całuje rączki i oczywiście prosze pana. Czy sprzedadzą mi Panowie mikroapartament? '' tak zapytasz chamie p#erdolony '' Czy sprzedadzą mi Panowie mikroapartament? '' i mikroapartament musi być mały, i ciasny jak wnętrze p#zdy
- Elegancko jest szefie, elegancko
- Powiesz jeszcze jedno słowo i cie zaj#bie

#nieruchomosci #kredythipoteczny #takaprawda #polityka
enten - No to pięknie urządziła Was mafia polityczno-deweloperska. Ten kraj to mem.

...

źródło: jaroslaw-kaczynski-i-mateusz-morawiecki

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@enten: Przy okazji warto dodać GENIALNE pomysły reszty towarzystwa.

Odrzucono poprawki opozycji, w tym propozycje Koalicji Obywatelskiej, by kredyt 2 proc. zamienić na kredyt 0 proc., oraz by zamrozić raty kredytów mieszkaniowych na poziomie z grudnia 2021 r. Nie poparto też poprawek Koalicji Polskiej-PSL, m.in. by rodziny wielodzietne mogły zaciągnąć większą kwotę "bezpiecznego kredytu", oraz by BGK udzielał gwarantowanej dopłaty kredytobiorcy w wysokości 100 tys. zł do zakupu domu lub
  • Odpowiedz
@Nighthuntero przy okazji warto dodać, ze od pewnego czasu strategia trolli pisowskich nie polega na zachecaniu do glosowania na pis, a zniechecie do glosowania na opozycje, tak jak Ty to robisz.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero no jasne, ze nie zamierzasz, misją twojego konta jest krytykowanie platformy obywatelskiej - 3/4 (albo i wiecej) twojej dzialalnosci dotyczy krytyki platformy obywatelskiej
  • Odpowiedz
@Nighthuntero roznica miedzy nami jest taka, ze ja tylko komentuję jak cos mnie wkurzy (sam nie zainicjowalem zadnej dyskusji i nie tworze tresci) i pisze w temacie, a ty jestes pisowskim trollem na pelny etat i sam tworzysz osobne wpisy o opozycji, odwracasz uwage od pisu piszac nie na temat o opozycji przy wpisach o pisie.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero komentujesz nie na temat (bo wpis jest o pisie, a nie o platformie), a wczesniej dodales w cztery dni cztery wpisy o platformie obywatelskiej.

Konto mam od prawie 10 lat i mam 17 tysięcy akcji, ty masz konto znacznie krocej i prawie 5 razy wiecej akcji. Ty w ciagu tygodnia tworzysz wiecej wpisow szkalujacych opozycje niz ja przez 10 lat stworzyłem o konfederacji i masz czelnosc pisac, ze to ja
  • Odpowiedz
komentujesz nie na temat (bo wpis jest o pisie, a nie o platformie), a wczesniej dodales w cztery dni cztery wpisy o platformie obywatelskiej.


@stannis: Wpis jest o nieruchomościach i wspomniany jest także genialny pomysł PO 0%, jest to bardzo na temat.

Ty w ciagu tygodnia tworzysz wiecej wpisow szkalujacych
  • Odpowiedz
@Nighthuntero do pierwszego komentarza to ciezko mi cos odpisac, bo albo cos belkoczesz, albo po prostu klamiesz.

Co do twojego drugiego komentarza to nie bede sie powtarzal, tylko skopiuje moj pierwszy komentarz, ktory w 100% wyczerpuje temat i jakiekolwiek watpliwosci czy jestes pisowskim trollem:

"@Nighthuntero przy okazji warto dodać, ze od pewnego czasu strategia trolli pisowskich nie polega na zachecaniu do glosowania na pis, a zniechecie do glosowania na opozycje, tak
  • Odpowiedz
@stannis: W którym miejscu zachęciłem według ciebie głosowanie na Pis? Jeśli wypominanie komuś wyjątkowo głupich pomysłów powoduje bycie trollem, to niech może i tak zostanie w twojej głowie, nie będę cię wyprowadzał z błędu, pozdrawiam i miłego dnia.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero ja drugi raz napisalem, ze taktyka pisowcow nie polega na zachecaniu do glosowania na pis, a na szkalowaniu opozycji, a ty w odpowiedzi piszesz mi doslownie takie cos:

"W którym miejscu zachęciłem według ciebie głosowanie na Pis?"

Kolejna dyskusja z pisowcem lub konfederata i kolejne szachy z golebiem xD
  • Odpowiedz