Wpis z mikrobloga

Czy kobiety powinny móc korzystać z męskiej toalety jeżeli do damskiej jest kolejka?

#pytanie #ankieta #kiciochpyta #pytaniedorozowychpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #pytaniedoniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow

Czy kobiety powinny móc korzystać z męskiej toalety jeżeli do damskiej jest kolejka?

  • tak (kobieta) 8.8% (10)
  • nie (kobieta) 17.7% (20)
  • tak (mężczyzna) 13.3% (15)
  • nie (mężczyzna) 60.2% (68)

Oddanych głosów: 113

  • 8
Zainspirowane tym co dzisiaj zaobserwowałem w pewnej galerii handlowej gdzie w męskiej łazience było kilka kobiet i słyszałem też jak te z kolejki debatowały czy iść do męskiej czy nie.
@kerdian az mi sie przypomnialo jak czasem jak jestem na orce w #radom i tam zawsze ale to zawsze baba z mopem #!$%@? się do męskiej przebieralni i myje podłogi. W piździe ma że tam chłopy się przebierają. Zawsze się zastanawiam co by było jakby tam chlop po damskiej przebieralni zasuwał.
@kerdian najlepiej by było jakby było więcej kabin w damskiej. Kobiety częściej mają potrzebę chodzić do toalety, stąd te kilometrowe kolejki do damskiej. Wtedy by nie trzeba było się zastanawiać czy iść do męskiej