Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odkryłam coś wyjątkowo szokującego. Jadąc tramwajem, spostrzegłam, że ludzie potrafią kompletnie stracić obycie nawet w najbardziej zwyczajnych sytuacjach. Już nie mówię o problemach dnia codziennego, polityce, czy religii, ale o czymś bardziej prozaicznym.

Kiedy zatrzymał się na przystanku, czekając aż wszyscy wysiądą, jedna pani w porządku docelowym wciąż stała wciskając się do innych pasażerów. Kiedy trąbiłem i mówiłem jej, że powinna już wyjść, ona patrzyła na mnie jak na oszołoma, albo jak gdybym powiedział coś naprawdę wyjątkowo szokującego. Co więcej, kiedy odtrącała reklamówki innych pasażerów grając najpierw zaskoczoną, a później zirytowaną miną, pozostałe osoby były naprawdę szczęśliwe, gdy ostatecznie wyszła.

Uuuuuuuuuuuuuuuuuh, do czego może się posunąć przeciętny obywatel! Może komuś się wydawać, że nasza cywilizacja nie zna zmierzchu, ale jest to nieco inna sytuacja. #zhumorami #zyciemamuszych #czasstacja #tramwaje #attentionwhoring
  • 10
@gram_na_twoim_flecie: Haha, fajnie napisane ;-) Nie ma znaczenia, że to ta sama, bo to samo się robi z innymi. Ja tam widzę same pozytywne rzeczy. Jak ktoś nie ma czasu przeczytać to nie będzie miał problemów z dotarciem do interesujących go treści.