Wpis z mikrobloga

Piła kupiona w markecie kilka lat temu za (jak dobrze pamiętam) 350zł. I to bardziej z przypadku bo oryginalna oleo-nac odmówiła posłuszeństwa, a była potrzebna "na już". No i tak od kilku lat się jej używa jako tej gorszej piły do gównianych zajęć. Co roku drewno na opał. Kilka razy była używana w tej konstrukcji do cięcia desek piła spalinową. A że suche drewno to pyłu w cholerę. I tak sobie tnie bez żadnego serwisu poza łańcuchem i prowadnicą xD

Pierwszy raz od nowości ją rozbieram żeby wyczyścić.

Te chinczyki to jednak nie takie złe xD

#nac #wies #ogrodnictwo #majsterkowanie #narzedzia
pesymistyk - Piła kupiona w markecie kilka lat temu za (jak dobrze pamiętam) 350zł. I...

źródło: temp_file.png2820642941322386445

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
ie znajdę linka ale już wszedł zakaz używania spalinowych dmuchaw.


@Bodzias1844: dałem link wcześniej.

A od firm które obsługujemy słyszę, że ma wejść ogólny zakaz wszystkich spalinowych sprzętów.


@Bodzias1844: to już Makita chyba rok temu ogłosiła na swoich stronach, że kończy ze spalinówkami.
  • Odpowiedz
@open_or_die: Też mam ms250 od wielu lat i też jest kapryśna - ale rozwiązałem problem kupując poprostu samostart. Dostaje kilka psiknięć do filtra powietrza i idzie od strzała, potem chwilę się rozgrzeje i już idzie. A tak to walczyłem: czyszczenie filterków, gaźnika, ustawianie iskry, #!$%@? muje...
  • Odpowiedz