Wpis z mikrobloga

@kantek007: Tymczasem ukrainki ktorym wylizujecie dupe i fundowaliscie kosztem innych wszystko co sie dalo, teraz po polskim przystanku wstawiają se zdjęcia z dupą pod palamami w Miami pisząc jak to ich życie sie zmienilo. NIe spodziewalam sie, ze moje życie tak sie odmieni. Oczywiscie to wszystko nie emigrantki ekonomiczne, tak jak mowiliscie od początku wojny, onuce
  • Odpowiedz
@deityrain: Ukrainki też służą w armii, może nie na froncie (ruski bandyta) ale na tyłach robią wiele dobrego. Ależ wy jesteście płytcy jeżeli wydaje wam się, że kontuzja Bohatera wojennego wysyła ukraińskie kobiety w ramiona Alvaro z Akordonem. Haaa tfu.
Waskijestdebesciak - @deityrain: Ukrainki też służą w armii, może nie na froncie (rus...
  • Odpowiedz
Dostaną pewnie eleganckie protezy od wujka z Ameryki.


@Waski_jest_debesciak: @liter_wody A w dłuższej perpsepektywie część z nich skończy jak weterani z I i II WŚ oraz Wietnamu, na których społeczeństwo wyłoży lachę. Zwłaszcza, że Ukraina będzie się musiała odbudowywać, a wdzięczność ludzi jest bardzo ulotna.

Chwała bohaterów kończy się wraz z pierwszym pochodem po zwycięstwie.
  • Odpowiedz
Jest masa protez co praktycznie rekompensuje utratę nogi a nawet poprawia osiągi w bieganiu. Dużo gorzej z rękami, tutaj tu już dużo rzeczy trzeba uczyć się na nowo. Bez jednej nogi przy obecnym poziomie zachodniej medycyny to bardzo szybko wracasz do normalnego życia.


@error101: Ty ja od lutego praktycznie kuśtykam przez prawe kolano, fizjo mi dał jakies lekkie cwiczenia które nie poprawiły nic, a lekarz internista na NFZ powiedział żebym
  • Odpowiedz
@kantek007: Tak jak się nad tym zastanawiam, to zdecydowanie bardziej wolałbym starcie nogę niż rękę. Na brakującą nogę da się założyć protezę w zupełności wystarczająca do normalnego funkcjonowania, z ręką już tak dobrze nie będzie.
  • Odpowiedz
@Waski_jest_debesciak: Co? Gdzie ja tak napisałem. Ja tylko doceniłem odwagę bohaterskich ukraińskich żołnierzy. Walczą o kraj, o ludzi, o kobiety. Pewnie jak wojna już się skończy wygraną Ukrainy to Ukrainki będą się zabijały o tych bohaterów gdy wrócą do zrujnowanego kraju aby pomóc go odbudowywać.
  • Odpowiedz