Wpis z mikrobloga

Mamy zal do ludzi starszych, ze dali się kupić i głosują na PiS, że nie myslą o przyszłości swoich dzieci i wnuków
Ze doprowadzą kraj do ruiny.
Owszem to co się obecnie dzieje, to wina ludzi, nie polityków, bo polityk zawsze bedzie politykiem i zrobi wszystko, by na niego oddać swój głos.
Więc to nie jest wina 100% tego ze wybrano PiS ileś tam lat temu, ale tego, ze godzą się na te granty, które im rząd daje.
Gdyby krzykneli "co do #!$%@?" to by szybko politycy zmienili opcję, ale jak widać wystarczy tylko kasa i masz moją miłość.
Czy ci starsi, nie widzą, nie rozumieją, ze to katastrofa dla kraju?
Wiedzą, mają tego świadomość, ale ważne jest tu i teraz, co ich obchodzi, ze ich potomkowie bedą żyli w zrujnowanym kraju.
Mają to gdzieś, myslą sobie "oj tam, poradzą sobie, ja też zyłem w PRL i miałem ciężko, niech zobaczą, co to zycie"
Mają swiadomość, że jak bedzie tragedia w finansach to ich już nie będzie, więc co ich to obchodzi. Ważne że teraz są trzynastki, czternastki, na węgiel, na wakacje, na dzieci, wszystko na wyciagnięcie ręki.
Tak jest wszędzie, macie pretensje do guru tego portalu, ze zrobiła się z wykopu tuba propagandowa, ze wywiady, ze promowanie, ze orlen.
Ale ma się kasa zgadzać, co z tego, ze Janek z Lubelszczyzny pisze, ze wstyd?
I ze Ola z podlasia pisze ze hańba, #!$%@?ć to, ważne ze finansowo jest ok.
Nie ma w narodzie tożsamości z tym krajem, by działać tak, by wszystkim dobrze się żyło, łatwo się żyło, by była kolorowa przyszłość dla następnych pokoleń.
Wazne, ze teraz brzuchy pełne a przyszłość?
Niech martwią się ci, co w przyszłości bedą ten #!$%@? ogarniać.
--------
#polityka #takaprawda #heheszki #polska
  • 1
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Wyborcy PiS robią dokładnie to, co powinien zrobić każdy obywatel - idą do wyborów i głosują na tych którzy im odpowiadają. Pisiory od dawna mają zdyscyplinowany elektorat i co wybory widzą te same gęby przy urnach. W 2019r frekwencja w wyborach parlamentarnych wynosiła niewiele ponad 60% - to znaczy że przy milczącej zgodzie prawie połowy narodu babcie i patusy wybrały sobie obecną ekipę.

Na pewno wśród znajomych slyszysz "poszedłbym do