Wpis z mikrobloga

@Stopy_Mariusza: Ostatnie wydarzenia w których bierze udział młodzież i dodatkowo widząc zachowania aktualnych nastolatków na codzień, byłbym skłonny zabronić używania internetu wszystkim którzy się nie utrzymują / nie mają 21 lat ( jak z alkoholem w stanach).
Bo patologia w internecie jest identyczna jak na zewnątrz, kiedy ten świat zszedł na "francuzy" to nie wiem ale ja chciałbym wysiąść z tej karuzeli spier.dolenia.
@PolskaC: takie coś mogą popierać jedynie ameby, które gówno wiedzą o rzeczywistości i nie ogarniają realiów tego kraju. a te wyglądają tak, że czego *** się nie tknie, to to #!$%@?, tworząc prawnego bubla, którego nikt nie będzie łatał, bo opinia publiczna jeszcze temu przyklaśnie. na 99% to byłoby wylanie dziecka z kąpielą i razem z tymi całymi fame mma i grubasami, również i takie projekty jak Raszei, Bystrzak, Plobi itd.
@PolskaC Tak wprowadzajcie więcej zakazów, nakazów, to tylko 2 tygodnie. Skoro gowniaki oglądają takie materiały to znaczy, że rodzice to ameby, które z pewnością rzucą młodemu telefon i "dej spokój bo madka zmęczona po całym dniu nic nie robienia a ojciec musi se jebnac taterke po pracy"
@Creed-Bratton: smutne jest to ze ludzie sami sobie chca zafundowac coraz wiecej zakazow i cenzury, o ile zycie takiego niedorozwoja jak ja sie nic nie zmieni przez zbanowanie fame/pato, bo to tylko wlaczam czasem na drugim monitorze, ale widzac ile ty czasu spedasz na wykopie i ze prawie kazda twoja wypowiedz podpada pod pato i obrazanie, to twoje zycie moze ulec zmianie