Wpis z mikrobloga

@nostalgiwolf: i kasowanie komentarzy nie pomaga bo osoba zrobi nowy wpis i w ten sposob komentarz wisi jeszcze latwiej dostepny. To tez by mogli w koncu zrozumiec. Do tego wyjasniania onuc by nie bylo, gdyby nie bylo onuc, ale @Moderacja dalej nic nie robi
@robertkk: W ogóle jestem zdania, że ta opcja jest kompletnie nie potrzebna. W założeniu miała pewnie slużyć do tego by autor postu mógł utrzymywać w nim porządek, w praktyce służy do tego by kasować komentarze, które się nie podobają autorowi.
@kerdian: Są instagramy postujące newsy z wojny. Naprawdę nie trudno je sobie znaleźć, wystarczy trochę chęci. No ale wtedy by nie było plusów pod postem narzekającym jak to wykop nie jest opanowany przez trolli nie?
Są instagramy postujące newsy z wojny


@nostalgiwolf: nie mam konta na instagramie

postem narzekającym jak to wykop nie jest opanowany przez trolli nie?


gdzie na to narzekałem? To wy ciągle na to narzekacie i się wzajemnie klepiecie po plecach i smyracie po siurkach w kółku wzajemnej adoracji

Jak dam tagi na czarno to będę miał pusty wykop
nie mam konta na instagramie


@kerdian: Nie potrzebujesz konta by móc wyświetlać posty z Instagrama czy Twittera.

gdzie na to narzekałem? To wy ciągle na to narzekacie i się wzajemnie klepiecie po plecach i smyracie po siurkach w kółku wzajemnej adoracji


Wystarczyło zapytać gdzie można znaleźć rzetelne informacje o wojnie bez zbędnych komentarzy. Proste pytanie prosta odpowiedź. No ale bez dodatku w postaci "polowania na czarownice" tak dobrze by się nie
Wystarczyło zapytać gdzie można znaleźć rzetelne informacje o wojnie bez zbędnych komentarzy


@nostalgiwolf: ja chcę je mieć na wykopie. I nie tyle co rzetelne informacje co coś innego niż pusty mikroblog / nawoływanie do eksterminacji Rosjan łącznie z dziećmi

Jeszcze powiedz, że jesteś za wolnością słowa.


Wolność słowa to nie wolność od konsekwencji swoich słów czy jak wy to tam mówicie
ja chcę je mieć na wykopie


@kerdian: Więc postuj je sam. Też tworzysz ten tag.

Wolność słowa to nie wolność od konsekwencji swoich słów czy jak wy to tam mówicie


No tak, typowa konfiarska wolność słowa - jest tylko wtedy jak mówi się to co im pasuje.

No ale dobra dam ci szansę - co takiego niezgodnego z prawem napisałem, że uznałeś za stosowne wyciągnąć wobec mnie konsekwencje i ograniczyć mi
co takiego niezgodnego z prawem napisałem, że uznałeś za stosowne wyciągnąć wobec mnie konsekwencje i ograniczyć mi moją wolność słowa?


@nostalgiwolf: nie napisałem, że to coś niezgodnego z prawem. Napisałeś durny komentarz o pójściu na pikabu, który nic nie wnosi więc usunąłem.
@kerdian: Czyli w skrócie napisałem coś co ci się nie podoba, więc postanowiłeś ograniczyć moją wolność słowa. Ale oczywiście jak ktoś np. wyrzuci jakiegoś konfiarza z grupki na Facebooku to będzie to zamach na wolność słowa.