Wpis z mikrobloga

Wątek na najprzyjemniejsze reklamy.

Dobra, reklamy zwykle nas wkur... drażnią więc dzisiaj chciałbym w drugą stronę. Reklamy, które zapadły nam w pamięć bo dobrze nam się kojarzą. Bo były przyjemne, ładne lub miłe w odbiorze. Po prostu.

Okej zaczynam.

Reklama Sony Bravia gdzieś z okolicy 2000-2010 roku.

#glupiewykopowezabawy #dziendobry
SzubiDubiDu - Wątek na najprzyjemniejsze reklamy.

Dobra, reklamy zwykle nas wkur... ...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
autopromocja Discovery Channel (kto miał kablówkę ten był wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Internety mówią, że reklama pojawiła się w 2008 ale ta data dotyczy wrzucenia jej do Internetu a wydaje mi się, że ją już widziałem w okolicy 2006 roku. No ale byłem gówniakiem to ma prawo mi się mieszać
SzubiDubiDu - autopromocja Discovery Channel (kto miał kablówkę ten był wygryw ( ͡° ͜...
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: pamiętam tę reklamę z piłeczkami, a potem swoje zaskoczenie, gdy dowiedziałem się, że to nie żadne sztuczki, typu nałożenie w postprodukcji czy makieta - a prawdziwe piłki zrzucone na prawdziwej ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na temat - cóż, nie będę oryginalny, bo ta reklama pojawia się na głównej/mirko co kilka miesięcy. No ale lepszej nie było. 2002 r.
Ultimator - @SzubiDubiDu: pamiętam tę reklamę z piłeczkami, a potem swoje zaskoczenie...
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu Zdecydowanie pojawiła się dopiero w 2008 roku. Akurat od 2006 roku oglądałem Discovery Science, a utwór z tej reklamy pobrałem sobie na telefon jak tylko się pojawił - telefon z MP3 miałem dopiero od 2008 roku :D
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: widać że reklama Bravii robiona jeszcze w czasach analogu, gdy jeszcze nie zdawali sobie sprawy że w cyfrze masa latających kulek i konfetti wygląda jak rozmyte gówno przez kompresję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz