Wpis z mikrobloga

Mieszkam w sumie jeszcze w miescie ale na obrzezach, ze raczej mozna powiedziec, ze bardziej na wsi. Ostatnio robili w mojej okolicy podkopy pod swiatlowod i lada moment bedzie on dostepny. Problem w tym, ze mieszkam w domku jednorodzinnym ale tylko z nazwy bo domek jest pietrowy i jest moja rodzinka, siostry rodzinka i jeszcze 3 mieszkanie z babka. Babka z neta nie korzysta ale siostra z rodzinka i owszem. Mam takie podejrzenie, ze kto pierwszy ten lepszy zablokuje slot do internetu bo cos tak czuje, ze na jeden adres tylko jeden internet bedzie mozna podlaczyc. Dobrze mowie? Ktos sie orientuje jak to wyglada? Z tego co sie orientowalem jest jedna wiazka swiatolowodu i druga jakas awaryjna i chyba z tej awaryjnej nie mozna zrobic drugiego podlaczenia internetu? Mamy kose nawzajem ze soba i nikt nikomu neta nie uzyczy po wifi dlatego jak juz mowilem kto pierwszy go sobie podlaczy ten bedzie mial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #internet #orange #polska #komputery #programowanie #programista15k
  • 15
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@albcag: oni ten swiatlowod klada w ramach jakiegos gowno projektu z unii przez jakas prywatna firme i on jest robiny po taniosci. Nie przez zadnego potentata typu Orange wiec dlatego mam pewne obawy.