Wpis z mikrobloga

anony i inne mirasy typu wszelakiego, ma ktoś doświadczenie z jakimiś liceami zaocznymi na terenie #krakow ? Myślałem że jak teraz pójde do 4 klasy technikum to poszedłbym do zaoczniaka (pewnie na VI semestr a więc jakby do 3 klasy LO) i pracował oraz uczył do matury na własną rękę? Myślę że dałbym rade powiązać naukę z robotą... Wiecie jak niski jest poziom w tych liceach zaocznych? Jakieś rady? Własne doświadczenia?

#krakow #szkola #licbaza #liceum #zaoczne #pomocy #przegryw
  • 6
@Jechanka: nie ten profil który chciałem i dość trudny, przez 1 klase się przeczołgałem, przez 2 prześlizgłem a teraz w 3 psycha po prostu usiadła i nie wstaje. Dodatkowo troche kasy szłaby na moją terapie

edit: Po prostu odpocząłbym trochę i przygotowywał do matury swoją drogą, jedyne co chce bym został przyjęty na ten V/VI semestr bo na VII nie ma szans
@thatguy55: to jak ty się chcesz przygotować do matury skoro czasem dla niektórych nawet liceum to za mało i chodzą na korepetycje? Niżej od tego jest samo liceum, potem technikum i dopiero potem masz swoje liceum zaoczne a jeszcze z pracą to ledwo będziesz dawać radę z lekcji na lekcję.
@Pandillero: No według mnie jedynie przez korki i kursy maturalne itp. Z matematyki daje sobie rade nawet na rozszerzeniu, z polaka nie jestem jakiś giga tępy by nie zapamiętać kilku lektur a angielskiego jestem uczony od małego i bez względu jaka szkoła mam ciągle 4/5 (a technikum jest dość dobre), po prostu zawód mnie nie interesuje a przedmioty i nauczyciele wykańczają i wizja egzaminów zawodowych przerasta,a przepisanie do zwykłego LO oznaczałoby