Wpis z mikrobloga

Kurde czy tylko mnie denerwuje motobanda? Chcę obejrzeć jakieś recenzje ubrań motocyklowych to nie można bo cały YT zawalony ich kanałem. "jakie rękawice na lato-4 propozycje" "5 kasków do 1000zl" jest pierdyliard filmów z propozycjami ale recenzji czy opinii zero...
#motocykle
  • 18
@Egasil: nie tylko oni tak działają. Kanały na YT musza z czegoś żyć, a to coś to kasa od producentów.
Sam sobie porównaj parametry, a na koniec poszukaj recenzji po roku, czy dwóch użytkowania, żeby wyłapać błędy produkcyjne i tyle.
@Egasil: był taki polski kanał gdzie nie było czuć tak chamsko sponsoringu. motosapiens bodaj. chociaż i tak nigdy nie widziałem większego sensu w recenzjach ciuchów. jak już to na przykład czy jakieś chińskie rękawiczki się nadają albo chiński uchwyt na telefon.
@Zielony34 pojechaliśmy z różowa po buty mx i kurtki. Sztywnych butów nie mieli żadnych, a kurtek damskich takich turystycznych mieli z dwa modele XD Męskich modeli tez nie mieli jakoś dużo i do tego drogo. Obsługa tez mega specyficzna, bo prócz ceny danej kurtki, nic innego o niej nie mogli powiedzieć XD Byliśmy tydzień po otwarciu wiec może nie mieli pełnego asortymentu ale zostawiło to lekki niesmak, szczególnie ze niedaleko jest sklep