Wpis z mikrobloga

Kurde czy tylko mnie denerwuje motobanda? Chcę obejrzeć jakieś recenzje ubrań motocyklowych to nie można bo cały YT zawalony ich kanałem. "jakie rękawice na lato-4 propozycje" "5 kasków do 1000zl" jest pierdyliard filmów z propozycjami ale recenzji czy opinii zero...
#motocykle
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Egasil motocioty pchaja to co im sponsor wciśnie, teraz jeszcze kreuja hajp na cf moto i inne chinole jak chcesz ubrania to najlepiej zagadać na zlotach albo isc do sklepu pomacać i nie kupować nowinek chyba ze masz krawcową w rodzinie
  • Odpowiedz
@Egasil: 5 GŁÓWNYCH BŁĘDÓW MOTOCYKLISTÓW!

5 BŁĘDÓW POCZĄTKUJĄCYCH MOTOCYKLISTÓW!

5 MOTOCYKLI 125 NA KAT.B!

5 RĘKAWIC SHIMA DO 200 ZŁ!
  • Odpowiedz
@Egasil: nie tylko oni tak działają. Kanały na YT musza z czegoś żyć, a to coś to kasa od producentów.
Sam sobie porównaj parametry, a na koniec poszukaj recenzji po roku, czy dwóch użytkowania, żeby wyłapać błędy produkcyjne i tyle.
  • Odpowiedz
@Egasil: zobacz sobie kanał na yt revzilla. Dosyć szczegółowo przedstawiają ubrania motocyklowe. Nawet czasem odpisują na komentarze dotyczące ciuchów.
  • Odpowiedz
@Egasil: był taki polski kanał gdzie nie było czuć tak chamsko sponsoringu. motosapiens bodaj. chociaż i tak nigdy nie widziałem większego sensu w recenzjach ciuchów. jak już to na przykład czy jakieś chińskie rękawiczki się nadają albo chiński uchwyt na telefon.
  • Odpowiedz
@Egasil: korzystaj z angielskiego youtube'a. oprócz tego polecam stronę i kanał youtube sportsbikeshop.co.uk, gdzie jest ogromny angielski sklep i większość produktów ma furę recenzji od użytkowników. Recenzje te są warte poczytania, np. można wyciągnąć wnioski nt. rozmiarówki producentów, jak się sprawdzają rzeczy w deszczu itd itp.
https://www.sportsbikeshop.co.uk/
  • Odpowiedz
@Mawid_Dotyka z tymi zlotami to poleciałeś na grubo XD. Ma chodzić między Januszami i Sebkami w skórzanych kamizelkach z naszywkami szybcy i wściekli i pytać o ciuszki?

@Egasil motobanda to gówno. zablokowałem ich kanał, polecam każdemu
  • Odpowiedz
@Zielony34 pojechaliśmy z różowa po buty mx i kurtki. Sztywnych butów nie mieli żadnych, a kurtek damskich takich turystycznych mieli z dwa modele XD Męskich modeli tez nie mieli jakoś dużo i do tego drogo. Obsługa tez mega specyficzna, bo prócz ceny danej kurtki, nic innego o niej nie mogli powiedzieć XD Byliśmy tydzień po otwarciu wiec może nie mieli pełnego asortymentu ale zostawiło to lekki niesmak, szczególnie ze niedaleko jest
  • Odpowiedz
Rozwiń temat bo ciekaw jestem xD


@Zielony34: Byłem w ich sklepie na etapie wyboru kombinezonu. Zero porad jak to powinno wyglądać. W szczególności boli do dziś, że mam zbyt krótkie nogawki w spodniach.
  • Odpowiedz