Wpis z mikrobloga

wyprawki


@Simfecstio: co? :D wyprawka samochodu do szkoły :D chyba miałeś na myśli zaprawki.
Lekka rdza to super sprawdza się cortanin F. I najmniejszy wkład.. bo aplikujesz na rdze.. można pędzelkiem można sobie wlać do psiukacza po czymś np po butelce po płynie do mycia okien. Jak zastygnie robi się ciemno fioletowe. można to pomalować albo tak zostawić. Idealne na podwodzie takie psiukadło.
@AdvisoryLyrics: zacznę od ojca auta. Jak wyjdzie to zrobię u siebie. Jak nie to nie xd @r5678 podwozie zrobiłem w sumie. Usunąłem rdze. Pomalowałem rstopem i w połowie jeszcze podkład? Dałem. I na to guma pędzlem. Zobaczę przy wymienia opon Jak się trzyma.
@goferek No niestety są miejsca gdzie jest trochę rdzy. I korektor nie wystarczy.
Ależ to skomplikowane. Ja mam lekką korozję na nadkolu i też chciałbym się jej pozbyć ale widzę że to duże przedsięwzięcie więc bym zostawił ale autko dość świeże to z drugiej strony głupio wygląda
@AdvisoryLyrics: u mnie korozji raczej nie ma dużej. Takie lekkie rdzawe punkty ale czymś było malowane bo taka zagruntowana jest xd ale wolałbym popracować nad estetyka tych miejsc. No i zrobić w miarę solidnie. Po pracy będzie czas to się ogarnie ;)