Wpis z mikrobloga

#olx
Razić prądem ludzi którzy wystawiają coś na sprzedaż bez podania nr. telefonu.
Można napisać tylko wiadomości na olx, ale oni ich nie odczytują, a aukcja cały czas dostępną.
Ludzie to debile
  • 9
w aukcji sie licytuje, to sa oferty sprzedazy ;) Ja nie zawsze podaje bo tez u mojej polowki sprzedaje to po co ma dzwonic do niej janusz i pytac "czy to dziala z moim zetorem" jak ona i tak nie skuma. Tak mamy 2x limity. Ale jak nie odczytuja? A kupujacy debile? Pisze o 9 rano czy mozna dzis odebrac, 10 minut pozniej mu odpisuje mozna zapraszam, ten po 2h! odpisuje "nie
@Colin90: nie podaje od jakiegoś czasu, bo potem mam spam na telefonie od telemarketów i innych bzdetów, których nie chcę i nie wyraziłam zgody. Ludzie mają jakieś boty do tego napisane, że sobie nowe numery do bazy wpisują. Jeśli komuś zależy na kupnie i sprzedaży to obie strony są w stanie szybko i rzeczowo dogadać się poprzez wiadomości.
bez podania nr. telefonu


@Colin90: bo jak podasz swój numer na olx to momentalnie ci jakieś #!$%@? z chwilówek i innych fotowoltaik będą wydzwaniać. No i sami "janusze" potrafią zadzwonić o dziwnych porach albo pierdzielić totalne głupoty