Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś na chłopski rozum wyjaśnić skąd to uwielbienie ukraińców do nazistowskich symboli? Rok temu tłumaczono, że oni nie wiedzieli, nie znali, że nie wiedzieli że przeszkadza, ale teraz... chyba już wszystko wiedzą. Wiedza jak ogromną pomoc otrzymują z Polski, a potem nadal chwalą się takimi fotkami i to z ryjem na wierzchu.

No wstyd jak cholera i woda na młyn dla ruskiej propagandy o "denazyfikacji". Chyba że to jakiś zaawansowany trolling a ja go nie łapię, ale jeśli tak to niezbyt śmieszny.

#ukraina #wojna #rosja #pytanie
wojtas_mks - Może mi ktoś na chłopski rozum wyjaśnić skąd to uwielbienie ukraińców do...

źródło: 340461416_881017029628945_8028465779895934798_n

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@wanghoi: no ale nie wszędzie jest jak na Ukrainie ze robią to bezkarnie.u nas np jest zakaz
I taki debil nie będzie chodził z flaga bo go zawiną.
I co dalej będziesz mówił że wszędzie tak jest?
Nk nie jest, Ukraina jest zacofana j tyle
  • Odpowiedz
@wojtas_mks i po tym, jak codziennie pierdyliard takich obrazków okazuje się zdjęciami Rusków, albo fotoszopka, dalej tak to łykasz bez popity?

No i w Polsce masz neofaszystów w sejmie, a się dziwisz xD
  • Odpowiedz
@wanghoi: Ale mnie #!$%@? takie coś, można Berkowiczów pocisnąć na 1000 różnych sposobów, można powiedzieć że traktował tak narodowców a teraz z nimi siedzi w partii, ale parodiowanie i wyśmiewanie ewidentnie jako że to było na pochodzie narodowców i ich wyśmiewali salutując to już jest manipulacja. Jak ja też wyśmieję jakiś pochód ONR i mi zrobią zdjęcie to za 10 lat też będziesz postował to zdjęcie pisząc jakim jestem faszystą?
  • Odpowiedz
  • 0
@papieska_ONUCA
Nie no ku klux klan jest #!$%@? ruchem hipisowskim
a antysemityzm i rasizm na jednej focie to w ogóle nic a nic .
Ale czaska u Ukraińca brana pod mikroskop i rozbierana na czynniki pierwsze.
I nie mówię o tym że Ku klux klan powstał w tych samych czasami co faszyzm, tylko wytłumacz dlaczego w piosenkach nazistowskich często Hitler i ten klan są śpiewanie?

To dwie zwalczające się grupy! o.patrz
sandal - @papieska_ONUCA 
Nie no ku klux klan jest #!$%@? ruchem hipisowskim
a antyse...

źródło: temp_file.png1893662631543568656

Pobierz
  • Odpowiedz
@sandal zapytaj twórców piosenek nazistowskich, a nie mnie. Ku klux klan owieczko to ruch nie tylko rasistowski, ale też antysemicki i antyliberalny i antykatolicki! XDDDDDDD Ale skąd to możesz wiedzieć, przecież czerpiesz swoją wiedzę historyczną z wikipedii, a tam każdy jest nazistą.
  • Odpowiedz
  • 0
@papieska_ONUCA
a Ty czerpiesz wiedzę z pikabu.ru gdzie każdy Ukrainiec to nazista xD
Pozatym miałem na myśli to że noefaszysci sobie używaja te.symbole.

To #!$%@? idąc Twoim tokiem myślenia to swastyka to znak pokoju i równowagi a nie nazistowska, a tęcza znak od.boga a nie lgbt xd
  • Odpowiedz
@sandal Ja nie mówię, że każdy Ukrainiec to nazista, bynajmniej. To ty mówisz, że na zdjęciu, które wkleiłeś są symbole 3 rzeszy i nie umiesz tego obronić nawet xDDDDDD
Widzę, że już blisko onucowania jesteśmy
  • Odpowiedz