Wpis z mikrobloga

Pamietajcie z Nikolki śmiać się nie wolno, tylko trzeba ją podziwiać i komplementować. Jakby ktoś nie wiedział za co, to podam kilka rzeczy:
- picie alkoholu
- ćpanie
- ruchanie się na lewo i prawo
- mieszkanie na melinie
- tapowanie na debil-toku
- hejtowanie Agnieszki
- brak wykształcenia
- brak pracy
- brak higieny
- stosowanie zbilansowane diety: KFC i MacDonald
- wywalenie i śmianie się z niepełnosprawnego alkoholika
- zniszczenie Bogu ducha winnej rodzinie interesu bo twój upośledzony mężczyzna życia cię chroni
Teraz już wieci jak wspaniałą i godną podziwu kobietą jest nikolka więc możecie śmiało tapować ( ͡º ͜ʖ͡º)
#danielmagical #patostreamy
  • 18
@Meserole: nie, po prostu nie chcę z tym wychodzić szerzej, żeby nie promować. Tutaj znacie temat, to piszę do Was i z Wami gadam, ale nie chcę teraz szerzej z tym wychodzić do ludzi, którzy o tym nie wiedzą
@majakstasko: to Ci powiem szczerze że marnujesz tylko czas bo na pewno zdajesz sobie sprawę jaką masz tutaj (i w większości internetu nawet w lewicowych bańkach xD) opinie jakie są wykopki i wiesz że tylko pogorszysz sprawę
@majakstasko: w internecie nie może być przyzwolenia na promowanie takiej patologi, bo jaki to jest przykład dla młodzieży? Że możesz być brudasem, bumelantem, nie hańbiącym się uczciwą pracą, który ledwo potrafi pisać i czytać, ale masz wyświetlenia na tiktoku i jesteś kimś wtedy? xD
A co z byłą partnerką Daniela Agnieszką, która prawdziwie się odcięła od patologii jaką są magicale, a którą "biedna i prześladowana" Nikolka tak ochoczo obrażała, pomawiała i
@Dytongo: ale zdajesz sobie sprawę, że wykopkowa fascynacja i chęć "dymów" na streamach Magicala, radość z obserwacji rzygających i przewracających się uzależnionych ludzi, dosłownie napędza możliwość zarabiania na upijaniu się i przemocy, i pokazuje, że to się opłaca?
@majakstasko: no jest tak jak mówisz, ale nie jest to coś pozytywnego co powinno być transmitowane w internecie, ale na to nic nie poradzimy. Ja mówię też o tym że Nikolka wcale taką ofiarą nie jest na jaką próbujesz ją kreować. W pełni świadomie weszła w ten świat magicala i i powinna liczyć się z konsekwencjami, należy tylko pamiętać że chciała to zrobić już wcześniej, ale magical ją olał z powodu