Wpis z mikrobloga

@Masaru ciekawe, że tragiczna forma Lewego tak idealnie zbiegła się z aferą w reprezentacji, kręceniem serialu i towarzyszącymi temu akcjami marketingowymi, zajmowaniem się wszystkim, tylko nie grą.
Wczoraj to był jeden z najgorszych indywidualnych występów napastnika w Barcelonie jakie w życiu widziałem i nawet trochę nie przesadzam.
@F1A2Z3A4: Z filmem tak, ale bardziej z premierą niż kręceniem - bo on był kręcony już od 2021 roku. Akcje marketingowe Lewandowski ma co chwilę jak nie z jednym to z drugim sponsorem, myślę że do tego jest przyzwyczajony. Wczorajszy mecz faktycznie miał zły, widać niestety duży zjazd formy - obawiam się, że nikt nie wie jaka jest tego przyczyna. Myślę, że na wysokiej formie i skuteczności najbardziej zależy samemu Lewandowskiemu,
@F1A2Z3A4: Akurat serial był realizowany już dawno temu (chyba miałeś na myśli premierę), natomiast prawda, że szum medialny jaki wokół siebie robi, przy jego obecnej formie, da raczej efekt odwrotny do zamierzonego
@nobrain: porażka w lidze mistrzów, porażka z united w le, siermiężny #!$%@? w copa del rey. Wyniki w lidze to jest głównie zasługa frajerstwa Realu (co nie zmienia faktu, ze bezpośrednio ich leja). Wiec bym się nie rozpędzał tak z tymi sukcesami, Barcelona aspiruje do klubu z topu a takim same mistrzostwo kraju to za mało.