Wpis z mikrobloga

#trading #kryptowaluty #forex
Witam wszystkich i proszę o poradę.
Na codzień pracuję na etacie, który mnie strasznie męczy, ale nie chcę jeszcze z niego rezygnować.
Chciałbym zacząć zabawę z tradingiem. Ostatnio prześwietliłem parę grup typu Gamechanders, iGenius. Co podobno jest mega wielkim scamem i piramidą finansową.
Jesteście w stanie polecić jakąś grupę edukacyjną, poradniki na youtube czy cokolwiek, od czego można zacząć się uczyć, później zacząć jakiś mikrotrading na koncie demo i docelowo wejść na rynek?
Co myślicie?
  • 6
@damian12347: Lepiej od razu wejść na rynek. Można na Tradingview zobaczyć za darmo mnóstwo analiz, z których prawie żadna się nie sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na YouTubie oglądałem ostatnio Trading Lab i Game of Trades, pokazują trochę niegłupich wskaźników ale też mało co się sprawdza.
@damian12347 nie polecam żadnych #!$%@? grup które mają cie magicznie nauczyć tradingu, jak chcesz się nauczyć to po prostu szukaj wartościowych informacji na yt czy innych tematycznych socjalach, ważne żeby nie wpaść w bańkę informacyjną. Jak masz zamiar grać to graj za pieniądze które możesz stracić a nie za oszczędności z myślą że pomnożysz hajs i rzucisz pracę, prawda jest taka że najpewniej #!$%@? kasę tak jak większość więc nie nastawiaj się
Co myślicie?


@damian12347: 99% ludzi przegrywa a jak zrobisz z tego glowne zrodlo utrzymania to bedzie super stresujace. Ja bym raczej skupil sie na zmianie etatu albo branzy. Ilosc pracy i energii podobna a szansa na sukces wieksza.