Wpis z mikrobloga

Praktycznie nie ma 25 letnich dziewic. Natomiast 25 letnich prawiczków jest cała masa. To musi oznaczać, że chady na potęgę grzmocą kobiety... Kobieta woli tygodniowy romans z chadem niż stały związek z przeciętniakiem. Brutalne... Szkoda, że nie uczy się o tym dzieci w szkole. Nie #!$%@? mnie w ogóle, że kobiety się ruchają tylko z chadami, ale #!$%@? mnie niemiłosiernie, że od najmłodszych lat społeczeństwo, głównie młodzież, jest tak oszukiwana i to głównie przez sfeminizowany system edukacji.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #blackpill
  • 43
@ToJestNiepojete: Tak samo było w mojej sytuacji. Na koniec technikum dosłownie każdy z moich dobrych kumpli był prawiczkiem, podczas gdy laski miały często starszych chłopaków, który już pracowali albo byli na studiach (lub po). Trzeba mieć dobrą więź z facetami, to ci wyjawią takie sekrety. Jakiś losowy znajomy z pracy się nie przyzna, chociaż i tutaj zdarzyła mi się sytuacja, że znajomy z pracy przyznał się, że w wieku 29 lat
@Bob-Omb: ale że życie każdego człowieka wygląda inaczej niż twoje to przydałoby się wiedzieć..
Różne są problemy w życiu w okresie dojrzewania które mogą przyczynić się do takiego stanu rzeczy, tak samo środowisko, wychowanie, zwykły pech.. zawsze jest to cała masa czynników które dają dany efekt, a nie jakieś pojedyncze. No i sam świat też się zmienia.
@rysiekryszard: Kolejną rzeczą jest, że jeśli facet nie straci prawictwa w związku, to pójdzie stracić je z prostytutką. Zazwyczaj żaden mężczyzna nie chce być prawiczkiem w wieku 30 lat. Tag #divyzwykopem czy czasem posty na #przegryw są doskonałymi przykładami tego zjawiska. Gdyby nie możliwość pójścia do prostytutki, ilość prawiczków po trzydziestym roku życia byłaby znacznie większa. Tak samo jak w przykładzie mojego znajomego z pracy. W dodatku jeśli facet straci prawictwo
@r5678: oczywiście i zdaje sobie sprawę, że można być prawiczkiem, ale napisałeś że 80% Twoich znajomych w wieku 30 lat jest prawiczkami. Ciężko mi w to uwierzyć. W wieku 30 lat miałem powiedzmy to 50 dobrych znajomych z którymi na luzie można było o dupach pogadać i 40 z nich miało nigdy nie bzykać się z dziewczyną? U mnie w liceum nawet taka liczba wydaje mi się nie realna... Albo przez
@rysiekryszard przewalone macie, nie potrafie opisac slowami, jak goscie z technikum przegrali sobie zycie - zawod z dupy, albo brak, zero dziewczyn - jak jakas sie trafi to umie ci pospawac blache w aucie i wyglada jak marzenie quasimodo, a i tak ma cie w dupie bo 40 orbitekow jest na twoje miejsce bez lysiny i pewnie z wielkoscia #!$%@? o ktorym mozesz pomarzyc, niestety panowie natura i wybory- jestes brzydki niski