Wpis z mikrobloga

tak mnie zastanawia jak to jest, że jak jakieś konto walące ruską propagandę lub nienawiść do Ukraińców dostaje bana, to zaraz na tagu pojawia się inne konto które nigdy wcześniej się tu nie udzielało, a przynajmniej nie tak aktywnie i robi to samo? ;p

btw. z prośbą od myślę większości normalnych wykopowiczów, tagujcie swoje wysrywy tylko na #ukraina #rosja a zostawcie tag #wojna w spokoju bo niektórzy chcą coś merytorycznego poczytać
  • 10
  • Odpowiedz
zorganizowane farmy trolli kacapskich, w przeszłości były też sytuację że korzystali ze skradzionych przez hakerów kont.


@Bobito: i piszę to ktoś kto dzień w dzień wrzuca nawet po kilkanaście wpisów i dziesiątki komentarzy.
Już ci mówiłem weź sie do uczciwej roboty.
  • Odpowiedz
@pilnapotrzeba: Były niby parę lat duże temu wycieki danych kont z wykopu. Nie raz można zobaczyć jak nieaktywne od lat konta budzą się i zaczynają prostować w aktualnie gorących tematach. Czasem też trolle zakładają normalnie nowe konta, czekają ten miesiąc, aż im się kolorek zmieni z zielonego i zaczynają dopiero wtedy swoje akcje. Niektórzy nawet dla niepoznaki coś tam postują w międzyczasie w jakichś innych tematach, przeważnie tych najpopularniejszych na wykopie,
  • Odpowiedz