Wpis z mikrobloga

Jak będziecie jechać #uber na lotnisko to nie dajcie się wydymac ukrom, ze was wysadza 300m wcześniej. Ty płacisz za wjazd pod samo lotnisko. On ma psi obowiązek cię tam dowieźć. Gdybym nie sprowadził dokładnie to bym dał maks gwiazdek i zapomniał o sprawie. Jechałem z ukrem na lotnisko w #poznan i chłop mnie wysadził na parkingu z 300m przed lotniskiem. Pytam się czemu a on ze nie może tam wjechać. Mówię, dobra #!$%@? niech będzie. Mam czas przejdę się ten kawałek. Później sprawdziłem podsumowanie przejazdu i ten gnojek miał zapłacone za wjazd na lotnisko. zyskał 5zl ale w gratisie dostał 1 gwiazdkę

#taxi #lotnisko
Klofta - Jak będziecie jechać #uber na lotnisko to nie dajcie się wydymac ukrom, ze w...

źródło: IMG_8658

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Klofta ja tak mam za każdym razem. Pisz na info to ci zwrócą. pisałem też do ich supportu, że mają #!$%@? w systemie adres ustawiony ale #!$%@? mieli mnie w dupie. Obojętnie gdzie byś w okolicach lotniska nie ustawił pinezki to ich system wpisuje Bukowska 245 (?) i traktuje teren jak ten objęty płatnym wstępem. Może jakby tu inbę rozkręcić na tagu Poznań to by się ktoś w uberze zreflektował i
  • Odpowiedz
@aarahon Uber ma to ustawione w systemie z automatu, jak jechałem z Polakiem to też to miałem. Nawet jak ustawisz pinezke i trasę do macdonalda to ci nabije 5 za airport fee. Ha tfu na uber.
  • Odpowiedz
@Klofta #!$%@?, no i zajebiście. Pisz do Supportu to ci zwrócą z palcem w dupie. A ja dodatkowo piszę, że Uber leci w #!$%@? bo każdy kurs pod lotnisko, łącznie z darmowym parkingiem obok lub parkingiem macdonalda/bp ma naliczana opłatę 5 zł.
  • Odpowiedz
  • 7
@Klofta dokładnie, mnie tezy już #!$%@?ą, ostatnio powiedziałem jedziemy do MacDonalda i #!$%@? chciał mnie wysadzić na parkingu, a ma zapłacone do maka. #!$%@?łem go, kazałem wracac do siebie i iść na front. Dopiero wtedy #!$%@?ł się przez zjeżdżalnie, drzwi, stoliki, rozjechał wszystkich w kolejce i zaparkował obok zszokowanego kasjera. Dopiero wysiadłem. Płacę i wymagam.
  • Odpowiedz
@Klofta: w twoim przypadku tak. W innych, kiedy zwyczajnie nie doliczają tej 5 za lotnisko, już nie. I takie generalizowanie, że" jak jedziesz z ukrem (bo tylko oni tną w #!$%@? xD) to żądaj pod same drzwi", jest tak samo głupie, jak w mojej historii. Sprawdzaj rachunek i nie daj się oszukać - ok. Zawsze żądaj pod drzwi - nie.

Albo idziesz z buta przez parking i masz 5zl w
  • Odpowiedz
@Klofta: Nie leciałem jeszcze z Poznania. Czy nie macie tam strefy Kiss&Fly gdzie wjazd na 15min jest bezpłatny właśnie po to by kogoś wysadzić czy odebrać?
Za co ta opłata 5zł?
  • Odpowiedz