Wpis z mikrobloga

Były oficer wywiadu wojskowego USA: Siły Zbrojne Ukrainy straciły już ponad 300 000 zabitych.

Ukraińskie Siły Zbrojne straciły ponad 300 000 zabitych lub zaginionych ludzi - powiedział Scott Ritter, były zwiadowca piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych.

„Ukraina stara się nie doceniać swoich strat, ale faktem jest, że są one znacznie wyższe niż oficjalne dane” — zauważył Ritter.

Według Rittera, naczelnego dowódcy Sił Zbrojnych Ukrainy Załużnego, podczas rozmowy z Połączonymi Szefami Pentagonu.

Przewodniczący sztabu Mark Milley powiedział, że zginęło 250 000 ukraińskich żołnierzy. Zaginęło około 83 000 żołnierzy AFU, z czego około 60 000 prawdopodobnie nie żyje, zauważył były oficer wywiadu. Powiedział, że daje to przybliżoną liczbę ofiar śmiertelnych wynoszącą 315 000.


#ukraina #rosja
  • 30
przestępstwa seksualnego z udziałem nieletniej


@error101: ile ona miała lat? pewnie około 17, a nie jak wszyscy myślą 14. W ogóle nie znam typa, pierwszy raz o nim słyszę, ale to była policyjna prowokacja, każdego można by na takie coś nabrać i zniszczyć
@error101: w Polsce kontakty seksualne z 16latką są prawnie dozwolone. skoro miał jakieś epizody wcześniej, to czemu go za nie nie zamknęli wczesniej? kontakty z taką 16 latką w pełni rozwiniętą to nie pedofilia
ja bym był ostrożny w ocenie kogoś komu podsunęli jakąś policyjną dziwkę, każdego można tak bardzo łatwo zniszczyć
Były oficer wywiadu wojskowego USA:

były zwiadowca piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych.


@EarpMIToR: no i na tym polegają fake newsy, tzn łżesz jak pies. Ja w liceum sprzedałem kiedyś baterię do Nokii 3310, więc można też o mnie napisać "były handlarz nowoczesną technologią" i "były aktywizator zmiany podmiotów właścicielskich ogniw elektronicznych". No tylko, że ja w odróżnieniu od Rittera nie jestem psem propagandowym zbrodniczego reżimu.