Wpis z mikrobloga

co proponujecie na dzisiaj mirasy? jakies w miare prawdopodobne typy podajcie prosze :P

ode mnie na dzisiaj #hokej bo wczoraj wszystkie wyniki koncowe, ktore podawalem wpadly :) (Polska, Kazachstan, Bialorus, Niemcy) .

Dania - Kazachstan - 16.00

typ: Kazachstan - 1.95

nie rozumiem tak wysokiego kursu na Kazachstan, faktem jest, ze dopiero powrocili do elity, ale prezentuja na prawde solidny poziom hokeja. wiekszosc skladu(az 17 zawodnikow w kadrze!) tworza zawodnicy Barysu Astana - druzyny zajmujacej w tym sezonie 3 miejsce na 28 druzyn w lidze KHL! Dania na tym turnieju, to cien tej reprezentacji, kilku podstawowych graczy dostalo wolne, sprawdzani sa mlodzi, niedoswiadczeni zawodnicy, glownie z ligi dunskiej lub 2 i 3 szczebla rozgrywek w Szwecji. Nie oszukujmy sie, ze 3 czy nawet 2 liga szwedzka moze dorownac druzynie z KHL - bo za taka nalezy uznac Kazachstan(grajac kilkadziesiat meczy w sezonie razem to chyba naturalne, ze sa niesamowicie zgrani :)) Uwazam, ze chec wykazania sie mlodzianow z Danii to za malo, aby ograc Kazachow.

Francja - Niemcy - 20.00

typ: Niemcy - 1.45

Francuzi wczoraj przegrali z Kazachstanem 2-4 chociaz nie prezentowali sie najgorzej. Niemcy wygrali z Dunczykami tylko 2-1, chociaz oddali 2 razy wiecej strzalow i wynik powinien byc wyzszy. Mimo niskiego kursu na Niemcy uwazam ten typ za troche mniej pewny niz Kazachstan. Mimo wszystko Niemcom gra z Francuzami idzie jak po grudzie. Francja jest dzisiaj gospodarzem i z pewnoscia beda chcieli zmyc wczorajsza plame zwyciestwem, zwlaszcza nad Niemcami. Faworytem jest jednak druzyna Niemiec, solidna druzyna z Niemiec, stworzona praktycznie z samych czolowych graczy z DEL, powinna pokonac dzisiaj Francuzow. Jednak licze, ze bedzie to zaciety mecz i daje alternatywe w postaci handi +1,5 na Francje - 1.52 oraz over 4.5, na ktory jednak nie znam kursu.

Polska - Węgry - 20.45

typ: Polska - 1.95

Po wczorajszym spotkaniu z Włochami jestem pełen optymizmu co do dzisiejszego spotkania. Z Węgrami potrafimy wygrywać, co pokazalismy chociazby na ostatnim turnieju w listopadzie. Węgry to drużyna z I dywizji A, a więc szczebla wyżej niz nasza reprezentacja. Polacy jednak w tym roku sa faworytami do awansu wyzej. Ich gra znaczaco poprawila sie przez ostatnie poltorej roku, od kiedy kadre Polski objal trener Igor Zacharkin, a konsultantem zostal Wiaczeslaw Bykow - dla porownania to tak, jakby trenerem reprezentacji Polski w pilce noznej zostal Tito Vilanova, a konsultantem Guardiola :) Polacy graja skladniej, popelniaja mniej glupich bledow i widac, ze staraja sie grac wedlug pewnego schematu, czego po prostu nie widzialem za czasow trenera Pysza i jego pamietnej pokerowej zagrywki w meczu z Korea XDDD Oczywiscie gra Polakow, nie wyglada jak mecz finalowy pucharu Stanleya, jednak widac walke i zaangazowanie. Wczoraj zgodnie z zapewnieniami, gryzli lod i oddychali rekawami, co przynioslo efekt - zwyciestwo 2-1 nad Wlochami, druzyna z obecnej Elity. Wegrzy stawiali wczoraj dzielnie opor druzynie z Bialorusi, w ich druzynie graja zawodnicy z ligi EBEL - ligi bedacej mimo wszystko polke wyzej niz PHL. Uwazam jednak, ze Polacy niesieni dopingiem publicznosci (wczoraj 2000 kibicow, dzisiaj mam nadzieje podobnie), po raz kolejny odniosa zwyciestwo nad Węgrami. Mozna stawiac handi +1.5 Polska - 1.32, albo under 5.5 - 1.60 (chociaz po tym co sie dzieje w NHL to te ja nie wiem XD)

Białoruś - Włochy - 17.00

typ: Białoruś - 1.18

Tutaj sprawa jest prosta. Wobec wczorajszej dyspozycji Włochów dzisiaj licze na latwe zwyciestwo Białorusi. Włosi zostali zdominowani przez Polakow, oddawali malo strzalow, wiec co tu duzo mowic - Białoruś powinna ich porobic bezproblemowo. Jesli Wlosi nie poprawia swojej gry to mozna stawiac handi -1.5 na Bialoruś - 1.60.

@Bit__ wołam

#bukmacherka #khl #ogracbuka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DzikiD: najpewniejsze uwazam, Kazachstan to dla mnie typ dnia

@neoshadowman: no uznaje ten typ za ryzykowny, w porownaniu do ostatnich MŚ to sklady sa sporo zmienione, nie sledze Magnus ligi oraz DEL, ale z tego co widzialem na eliteprospects, to w skladzie Niemiec sa serio zawodnicy z czolowki punktacji kanadyjskiej, a we Francji poza grajacymi zagranica nie ma wiekszych "gwiazd", uwazam, ze handi na Francje to chyba najlepsze
  • Odpowiedz