Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja

Dokładnie rok temu 8 kwietnia 2022 r. rosyjscy terroryści zaatakowali stację kolejową Kramatorsk, gdzie tysiące ludzi czekało na ewakuację. Rakieta wyposażona w amunicję kasetową została celowo wystrzelona w tłum. Zginęło wówczas 59 cywilów, w tym 7 dzieci.

Zdjęcia okrucieństwa +18 w artykule na wiki.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Atak_rakietowy_na_dworzec_w_Kramatorsku
Bobito - #ukraina #wojna #rosja

Dokładnie rok temu 8 kwietnia 2022 r. rosyjscy terro...

źródło: 000F18SLRH1RSO14-C125

Pobierz
  • 32
@ApuApustaja: Przecież kacapy same dumnie ogłosiły z początku, że z sukcesem przeprowadziły precyzyjne ataki rakietowe na stacje w m.in Kramatorsku. Dopiero gdy się okazało że pozabijali cywili - zmienili zdanie, usunęli poprzednie komunikaty i oznajmili że to nieprawda, hoax i w ogóle ukraińcy sami do siebie strzelają. Z MH17 było to samo.
Tfu na bolszewicką hordę i usprawiedliwiające ją białe małpy. Sprawiedliwość ich dosięgnie - na tym świecie lub w następnym
@huncwot_: Rozmawiamy o bieżących wydarzeniach które aktualnie mają miejsce za granicą naszego (mojego) kraju. Jeżeli nie widzisz różnicy to nie wiem dlaczego chociaż chyba się domyślam
@joseph: Podałem taki sam przykład bestialskiego zachwiania wobec cywilów, tylko że tym razem oprawcami byli Ukraińcy a ofiarami Polacy. Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, czy tez powinnismy, o takich barbarzyńskich zachowaniach pamiętać, bo nagle „to co innego a ja nie widzę różnicy”…. Ciesz się że nie widzisz jaki zakłamany jesteś
@huncwot_: O czym ty do mnie w ogóle mówisz? Był czas na dokumentowanie i osądzanie tamtych zbrodni (co zresztą nastąpiło). Gdyby ktoś dzisiaj napadł na Szwecję i dokonywał tam bestialskich zbrodni to też byś przypominał i kazał przepraszać za potop Szwecki? Widzę, że trzeba z tobą rozmawiać jak z dzieckiem bo prostych spraw nie rozumiesz
@joseph: kiedy i gdzie osądzono, tych co mordowali w Przemyślu?
Zadałem ci proste pytanie. Czy o tamtych barbarzyńskich zachowaniach, na ludności cywilnej tez mamy pamiętać. Czy może zapomnieć i wybaczyć. Nie jesteś w stanie udzielić prostej odpowiedzi za to zaczynasz spamować tekstami z bingo generatora
@bradiaga: no nie wiem, wykopy co chwila (to chyb jakiś tutejszy fetysz i perwersja) przypominają jak Ruskie gwałcili w czasie II WŚ ale za to co wyprawiali Ukraińcy, na naszych ziemiach, to było dawno, jak potop Szwecki @joseph
@huncwot_ każdy pamięta to co chce. Ja to po części rozumiem, bo jak ktoś żył z dala od ukrów i walczył tylko z ruskimi to faktycznie może nie chcieć się interesować zbrodniami które go nie dotyczą. Ale tym co pozabijali rodziny w sposób jaki ss nie wymyśliłoby to nie powinni słuchać wszędzie sława Ukrainie, to jest i była dzicz gorsza od Moskal, a ludziom przysłania wszystko to że obecnie walczą z potencjalnym