Wpis z mikrobloga

@magic_johnson: Dekret o tym, że mężczyźni poza studentami czy z prawem pobytu, np. kartą Polaka nie mogą opuszczać granic Ukrainy, a kobiety mogą bez żadnego kombinowania.
Jeżeli chodzi o małżeństwa to znam osobiście tylko jedno Ukrainki z Polakiem, ale Polska jest za biedna i jest bardziej traktowana jako przystanek na zachód. Nawet na wykopie był niemiecki artykuł o zalewie portali randkowych Ukrainkami w Niemczech. Demografia krajów zachodu jest niska i wymieramy
@aegispolis: Tu nie chodzi o wojsko, ale o przyszłość kraju. Federacja rosyjska pewnie się rozpadnie niedługo bo rosjanie są w kraju mniejszością, ale większość młodych ludzi a w większości kobiet nie wróci do zniszczonej ojczyzny gdzie czeka bieda i brak perspektyw. Młodych kobiet w rozwiniętych krajach brakuje, więc Ukrainki jak i nawet teraz Polki wolą migrować na stałe i poślubić obcokrajowca dla wyższego komfortu życia, stabilizacji, itp.
Szkoda mi młodych Ukraińców
K0bieta - nic jej nie grozi, nic nie musi robić i rucha ile chce.
Chł0p - ciągłe zagrożenie życia w pracy i na wojnie, musi z*#!$%@?ć od rana do wieczora żeby nie umrzeć z głodu, rucha ile może - a 40% chłopa nie może wcale.
@KosherForeskin: Federacja rosyjska składa się z ponad 30 republik różnych grup etnicznych- Mongołów, muzułmanów typu azjatyckiego, Jakutów, Czeczenów, ect. Kilka większych republik czeka na okazję byle odłączyć się i ogłosić niepodległość. Rosjan czystej krwi jest 30%. Dlatego putler nie ogłasza powszechnej mobilizacji i do woja bierze więźniów albo właśnie nacje z dalekiej Syberii bo wzięcie rodowitych Rosjan to strata władzy.
@aegispolis: Mi nie przeszkadza nabór na Ukrainie, bo lepiej niech tam będą walki toczone niż w Polsce. Stwierdzam pewne fakty i prognozuję przyszłość. Gdybyśmy to my byli teraz na miejscu Ukrainy to działoby się podobnie. Po prostu kobiety nie powinny mieć poza wyjątkami prawa opuszczania kraju i zamiast służby wojskowej powinny mieć inne zadania i obowiązki.
Rusków mi nie szkoda- niech ten kraj upadnie.