Wpis z mikrobloga

W tym jest problem ze placilem i nie wiem dlaczego kazdy z gory ocenia ze nie placilem. Nie rozumiem dlaczego my jako Polacy jako narod nie potrafimy sobie pomagac tylko z gory oceniamy. Stary placilem na czas wszystko mam wplaty wszystko. To policja sugeruje mi zebym ja sie tym zajal sam zebym przyszedl z kolegami i zabral swoje rzeczy bo oni nie moga interweniowac w sprawach cywilnych gdy landlord jest wlascicielem domu...
@bezprawie-wanglii: ocenia, bo wiele takich spraw na tym się zasadza, przynajmnien w Polsce jest takie chore prawo, że nieplacacego lokatora nie można legalnie wyrzucić. Próbowałeś szukać w Internecie na FB czy Reddicie grup wsparcia z darmową pomocą prawną w tym temacie? Słowa klucze "illegal exmission UK help"
@bezprawie-wanglii: Masz umowę? Wynajmujesz cały dom czy pokój? Co dokładnie powiedziałeś na policji?

Jeżeli na pierwsze pytanie odpowiedź jest tak - zgłoś włamanie, a nie to, że landlord coś tam coś tam. Jeżeli nie - cóż... I tak możesz dużo ugrać, zgłoś się do CAB.

Skąd jesteś?

Jakby coś to pytaj tu czy na priv. Jak nie odpowiadam to znajdziesz mnie na hejto pod tym samym nickiem - tutaj wchodzę już
@mynameis60: mam umowe, wynajmuje 1 bedroom flat. Powiedzialem ze landlord dokonal nielegalnej eksmisji i sie wlamal wraz z 3 innymi osobami. Na co policja powiedziala ze to cywilna sprawa i nic z tym nie zrobia dopiero jak napisalem sarge wznowili postepowanie... chora sytuacja