Wpis z mikrobloga

#polityka #lewica #pis #konfederacja #koalicjaobywatelska #polska2050 #psl

Proponuję żeby niektórzy z "miłośników" tych tagów którzy tak chętnie wstawiają posty krytukujące jakąś opcję polityczną/postulat dodali do swojego wachlarza możliwości dodanie jakiejś alternatywy oraz opisali to w jakiś ludzki sposób. Osobiście takie "gównoburze" które ostatnio są kręcone niezbyt zachęcają mnie to podejmowania dialogu z kimkolwiek, oraz zniechęcają mnie do dalszego śledzenia tego tematu. Jako że zbliżają się wybory, staram się spoglądać na różnych kandydatów oraz czytać co mają do zaproponowania, aby zapobiec obecnym problemom które nas dosięgają, ale jak czytam te wasze wpisy pokroju "XD typowy lewak", "XDD Typowy incel XDD", "XD typowa konserwa". Mam wrażenie, że piszą to typowe zdesperowane młodzieżówki jakiś ugrupowań które mają za zadanie obrzydzić partię, zapominając o zdrowej merytorycznej dyskusji.
  • 7
@Hentai_san: Polska racja stanu w chwili obecnej to pozbycie się i zdelegalizowanie pisu. Jedyna realna siła polityczna jaka to gwarantuje to platforma. Do tego mają kadry, potrafią w administrację i politykę zagraniczną. Nie są idealni, ale na dziś to optymalny wybór - jedyna partia, która gwarantuje rozliczenie pisu i naprawę państwa, zmniejszenie inflacji. Głosowanie na każdego innego to głosowanie na potencjalnego koalicjanta pisu, co zniszczy ten kraj i więcej już szans
zapominając o zdrowej merytorycznej dyskusji.


@Hentai_san: to nie jest portal do merytorycznej dyskusji (zwłaszcza #polityka i powiązane bo jak zauważyłeś nasrało trolli i przygłupów), wykop otwiera się do kawki żeby pośmiać się z debili co myślą że jak coś o kimś napiszą to zmienią sytuację w kraju gdy tak naprawdę ten wpis/komentrz zobaczy 100 osób, albo nawet i mniej xD