Wpis z mikrobloga

@HxRT0301:

Anyway... Moze sie pojawic opuchlizna, swedzenie, lekki obrzek. Nie od razu kazdy tak az puchnie ze umiera.

Do tego osobom z taka az alergia wystarczy mala ilosc.

Wstrzas typowy, anafilaktyczny natomiast to no: "Wstrzas" czyli dosc gwaltowna reakcja. Nie pisalibysmy juz razem.

Ot obserwuj i tyle ale juz bys byl pewien gdyby mial byc.

Spokojnie mordeczko. Just obserwowac.
@Niedobry ale mnie uspokoiles tym serio dzięki stary, minęło już łącznie 30 minut a ja dalej nie mam problemu z oddychaniem więc chyba będę żył. Poza tym że czuje opuchliznę z lewej strony gardła pod rzuchwa nic mi nie jest, za bardzo przeżywam
@HxRT0301: Nie ma sprawy. To nawet dobrze ze jest lekka opuchlizna bo jestes ostrzezony i masz czas na ruchy.

W naj, naj, najgorszym przypadku:
Gdyby sie poglebialo znacznie to wezwiesz pogotowie, dadza Ci zastrzyk i luz tez.
Lagodna reakcja to norma przy alergiach.
I miales prawo sie zdenerwowac. Lepiej dmuchac na zimne i zapytac nawet na glupim wypoku.
@Niedobry Dokładnie, nie wiem czy jesteś lekarzem nie widzę cię ani cię nie znam ale ufam i wierze ze masz rację, teraz dzięki temu leżę spokojnie a tak bym już wpadł w panikę napewno. jeszcze raz dzięki <3
@HxRT0301: Mam w rodzinie kogos kto musi adrenaline ze soba nosic bo ma taka wielka alergie ze zwykle ukaszenie osy moze go poslac na druga strone. :( Ale spoko. To stworzenie juz 40 lat przezylo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak tam w ogole?