Wpis z mikrobloga

Witam Państwa,

Od sierpnia 2022 roku znalazłem sobie ciekawe hobby, mianowicie ewidencja WSZYSTKICH wydatków jakich dokonuję na przestrzeni swojej egzystencji. Staram się w miarę schludnie zamieszczać tabeli ceny produktów. Myślę, że fajnie to może zobrazować co niektórym wpływ inflacji na nasze wydatki.

Ceny niektórych produktów na przestrzeni ostatnich miesięcy ostro poszły w górę. Dzięki prowadzeniu tego prymitywnego, prostego acz przejrzystego wykresu w mgnieniu oka mogę sobie porównać ceny obecne z tymi np. z Września 2022. Nie jest to oczywiście idealna tabela, nie mam czasu na prowadzenie bardziej złożonych formuł czy wykresów, bilans tygodniowy/miesięczny i % wpływ na domowy budżet wypełniam na papierze w brulionie. Także nie oczekujcie fajerwerków, to tylko suche dane.

Chętnie mogę podzielić się co niektórymi ciekawościami, kupuję wiele popularnych produktów, zazwyczaj w tych samych miejscach. Jeśli będzie zainteresowanie to na Mirko mogę się dzielić ciekawymi według mnie różnicami w cenach. Na zachętę KOKOKOLA marki Pepsi.

#hobby #polska #zakupy #ceny #zyciepolaka #wydatki #zainteresowania
#cenywpolsce
Pobierz mirekzwirek8 - Witam Państwa,

Od sierpnia 2022 roku znalazłem sobie ciekawe hobby, m...
źródło: image (1)
  • 2