Wpis z mikrobloga

znacie jakichś szewców którzy ogarną naprawę butów motocyklowych? Dokładnie to podklejenie podeszw i wymiana suwaków (lub poszerzenie buta, suwaków, nie wiem, byle się nie rozpinał w trakcie jazdy). Głównie to drugie bo ciężko mi suwaki zapiąć, mam alpinestars smx plus w starej wersji (z kółkami) i chcę żeby mi ktoś to ogarnął.

Pisałem do Roberta Ozona i robią za 200 podeszwy + 120 wymiana zamka w jednym bucie, więc razem 440. Jest w Polsce jeszcze jakiś szewc który by mi to ogarnął zdalnie lub w #lublin ? Głównie chcę się zorientować w wycenach żeby zdecydować komu oddać

#motocykle #szewc #lublin
  • 6
@oreze no on za zamki wziął odemnie 40 zł za oba, a buty kleił już chyba z 4 razy, ciągle się zastanwiam ile jeszcze wytrzymają, czy da się coś jeszcze do czegoś przykleić, moje Icony Fieldarmory mają już z 10 lat i ciągle Bucior przedłuża ich resurs na kolejny sezon. I dobrze,bo już ich nie produkują a to najlepszy but dla mnie.
Icony Fieldarmory


@Kick_Ass: ciekawe czy moich by sie podjął, ale już napisałem i wysłałem mu zdjęcia, jakby zaproponował mocno konkurencyjną cenę to może nawet pokombinuję żeby ktoś mu je przekazał xD